ŠIROM EVROPE: Real se provukao, Kostić SPASILAC Hamburgera, GOLČINA Kolarova (VIDEO+FOTO)

10.12.2016. 20:44
KolarovVardi / Izvor: Reuters
Drama u Madridu.

Filip Kostić je postigao gol za izuzetno važnu pobedu hamburgera protiv Augzburga (1:0), a njegov saigrač iz reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov je pogotkom ublažio debakl Mančester sitija protiv šampiona Engleske Lestera (2:4) u kom je tri gola za Lisice postigao raspoloženi Džejmi Vardi.

IMA JAK RAZLOG: Ibra NAJVIŠE mrzi baš ovaj dan (FOTO)

Lester je ponizio Mančester siti i podsetio na šampionske igre iz prošle sezone. Tri gola za Lisice postigao je Džejmi Vardi koji se bukvalno poigravao sa odbranom gostiju. Aleksandar Kolarov je postigao gol kojim je Siti smanjo na 1:4. Reprezentativac Srbije je odigrao ceo meč za Građane, ali se u većem delu utakmice uklopio u sivilo ekipe.

JEDNOG SLAVE DRUGOG PLJUJU: Različite uloge bivših igrača Partizana (VIDEO)

ZASENIO SVE: Ovakav POTEZ se NE PAMTI u fudbalu (VIDEO)

Tobdžije su morale da se pomuče protiv Stouka. Gost je poveo, i to golom iz penaka, precizan je u 29. minutu bio Čarli Adam. Ipak, do poluvremena je Belerin pronašao Volkota za 1:1. Posle samo četiri minuta nastavka Arsenal je vodio, pogodio je i Ozil, a sve dileme golom u 75. minutu rešio je Ivobi. Barnli je pobedom protiv Bornmuta prekinuo seriju od tri poraza i udaljio se od opasne zone. Sjajan meč odigrali su Hal i Kristal Palas, oba tima postigla su po tri gola i osvojila po bod. Svonsi je bio najubedljiviji, tim iz Velsa je pred svojim navijačima lako savladao Sanderlend, a domaći su sva tri gola postigli u drugom poluvremenu. Votford je na svom terenu pobedio Everton sa 3:2. Po dva gola su postigli Okaka Čuka, za domaćina i Lukaku za goste.

MADRIĐANI BEZ VELIKE ZVEZDE: Evo ko NAPUŠTA Real (FOTO)

Hamburger je nastavio sa odličnim igrama i produžio niz bez poraza na četiri meča, a ostvario je i drugu uzastopnu pobedu. Junak meča bio je srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je golom (pogledajte OVDE) u 68. minutu obezbedio timu sa severa Nemačke sva tri boda.

SRBIJA OSTAJE BEZ SELEKTORA!? Stigao poziv sa „ČIZME“ koji se ne ODBIJA (FOTO)

Bajern se u velikom stilu vratio na lidersku poziciju Bundes lige. Bavarci su na Alijanc areni do nogu potukli Volfsburg, kojem su smestili pet lopti iza leđa njihovog golmana. Lajpcig je doživeo tek prvi poraz i to verovatno kad se novajlija najmanje nadao, na gostovanju Ingolštadu, koji je osvojio tri boda golom Rodžera još u 12. minutu. Keln je bio na pragu velikog trijumfa protiv Dortmunda, ali su Jarčevi posustali, te je Rojs u 90. minutu milionerima obezbedio bod. Kao i u prethodnim mečevima, Filip Mladenović i Miloš Jojić bili su na klupi Jarčeva.

TEŠKA ŽIVOTNA PRIČA: Krpio je kopačke lepljivom trakom, ali je USPEO (FOTO)

PREMIJER LIGA, 15. KOLO:

Subota:

Lester – Mančester Siti 4:1

(Vardi 3, 20, 78, King 5 - Kolarov 82, Nolito 90)

Votford – Everton 3:2

(Okaka 35, 64, Prodl 59 – Lukaku 17, 86)

Arsenal – Stouk 3:1

(Volko 42, Ozil 49, Ivobi 75 – Adam 29. penal)

Barnli – Bornmut 3:2

(Hendrik 13, Vard 16, Bojd 75 – Afobe 45+2, Danijels 90+1)

Hal – Kristal Palas 3:3

(Snodgras 27. penal, Diomande 72, Livermor 78 – Benteke 52. penal, Zaha 70, Frejžer Kempbel 89)

Svonsi – Sanderlend 3:0

(Sigurdson 51. penal, Fernande Ljorente 54, 80)