VIĐENO JE SEDAM GOLOVA: Omladinci Sitija i Zvezde odigrali sjajan meč

19.09.2023. 18:08
FK Crvena zvezda omladinci
FK Crvena zvezda omladinci / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda

Prvi meč Lige šampiona.

Omladinska selekcija Crvene zvezde doživela je ubedljiv poraz u prvom meču Lige šampiona, pošto su u Engleskoj poraženi od Mančester sitija sa velikih 5:2.

SPEKTAKL NA ETIHADU: Evo ko prenosi duel Sitija i Zvezde

ČIM SU IZAŠLI NA TEREN: Igrače Zvezde sačekalo IZNENAĐENJE na treningu - i to ODOZGO! Takođe, može se naslutiti taktika (VIDEO)

SUD JE DAO KONAČNU REČ: Odbačena tužba

Kapitularila je je odbrana Zvezde tek na kraju poluvremena, igrao se 45. minut, Tejlor je poslao odličnu loptu Emiliju Lorensu, a njemu nije bilo teško da savlada golmana Zvezde.

Siti je u samo devet minuta drugog poluvremena postigao tri gola. Pogađali su Lorens, Dikinson i Tejlor za velikih 4:0, dok je Jovan Mijatović pogotkom u 57. minutu makar smanjio rezultat.

Mančester Siti - Crvena zvezda 5:2 (1:0)

Stadion: "Akademija Mančester Siti".

Sudija: Marek Radina (Češka).

Strelci: Lorens 43, 48, Dikson 50, Tejlor 55, Heski u 81. - Mijatović u 57, Bubanj u 77.

Žuti kartoni: Galvez, Susoho (Mančester Siti), Vukičević (Crvena zvezda).

Mančester siti: Grant, Samjuel (od 88. Karington), Simpson, Alejni, Galvez (od 88. Adam), Susoho (od 88. Vrajt) , Rupreht (od 75. Heski), Oboavodu, Dikson, Tejlor, Lorens (od 88. Varhurst).

Crvena zvezda: Marinković, Nedeljković, Milosavljević, Vukičević, Stojsavljević, Lečić (od 53. Miranović), Petrović (od 53. Cvetković), Šljivić (od 72. Ostojić), Maksimović (od 72. Bubanj), Vukojević (od 64. Gojkov), Mijatović.

Mateja Bubanj je krunisao lepu akciju u 78. minutui postigao je gol za 4:2, čime je vratio nade da njegova ekipa može do remija. Međutim, Džejden Heski je u 81. minutu postigao gol za konačnih 5:2.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda pročitajte OVDE.