SLOVENCI ODOLELI: Bez golova u prvom meču Čukaričkog na pripremama

19.06.2022. 14:49
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Inicijativa bez realizacije.

FK Čukarički je u prvom prijateljskom meču tokom priprema u Sloveniji odigrao nerešeno (0:0) protiv Celja.

STANKOVIĆ: Predah, pa udarnički u Sloveniju

BOMBA U LEVOJ NOZI: Pogledajte najbolje poteze iz karijere Kolarova (VIDEO)

OSTAJE U FUDBALU! Kolarov postaje SPORTSKI DIREKTOR!

Prvu priliku na meču imao je Ivanović u 14 minutu, šutirao je sa ivice šesnaesterca, ali je golman Rožman vrlo dobro intervenisao. Samo minut kasnije posle centaršuta  Stevanovića, Ndijae je glavom šutirao preko gola Celja.

Prvu kakvu takvu priliku Slovenci su imali u 41. minutu preko Božića, ali je njegov šut sa distance otišao preko gola. Dva minuta nakon toga šansa za Čuku, Ivanović je odlično centrirao, golman Celja je pogrešno procenio let lopte, a na drugoj stativi je Ndijae sa tri metra šutirao iznad gola.

U nastavku je beogradski tim ponovo bio bolji na terenu, ali nisu uspeli da dođu do gola i trijumfa u prvom duelu na pripremama.

Naredni prijateljski susret Čukarički će odigrati u sredu, 22. juna u Kranju protiv člana Premijer lige BiH Tuzla sitija. Do kraja priprema u Sloveniji, Brđani će za rivale imati još Olimpiju (25. jun), Bravo (28. jun) i Slask (29. jun).