ŠPANIJA: Bivši fudbaleri Partizana postizali golove, zna se ko je bliži tituli (VIDEO+FOTO)

14.05.2017. 22:33
Jovet
Jovet / Izvor: Reuters

O jednom golu se posebno priča.

Real je ubedlljivo pobedio Sevilju (4:1) i stigao na korak od osvajanja titule, prve od 2012. godine. Jedini gol za Sevilju postigao je Stevan Jovetić koji je uz pogodak imao i još dve stoodstotne prilike. Gol je postigao i Stefan Savić, i to prvenac za Atletiko, u remiju 1:1 na gostovanju Betisu, dok je Barselona lako deklasirala Las Palmas (4:1) i tako izvršila dodatan pritisak na Real koji može da izgubi titulu koju ima u džepu ukoliko u sredu poklekne na gostovanju Selti u zaostalom meču. Dva kola pre kraja poznato je da će u Segundu Sporting, Granada i Osasuna.

MEDIJI NAJAVLJUJU: Bivši trener Partizana preuzima crveno-bele (FOTO)

Partizan OSLABLJEN u derbiju (FOTO)

Real je pobedio Sevilju, a od svih golova, a bilo ih je pet, najviše će se pričati o prvom, koji je postigao Naćo. Pogledajte i sami zašto.

Sevilja je mogla u prvom poluvremenu da postigne najmanje tri gola, ali je dva puta pogađala okvir gola, a uz to je briljirao Kejlor Navas. Stevan Jovetić je imao dve velike šanse koje nije iskoristio, ali je bio strelac na startu drugog poluvremena.

ĐUROVSKI ISKRENO O MANAMA: OVO nam predstavlja NAJVEĆI problem (FOTO)

Real je u finišu meča sa dva gola obezbedio pobedu i sad mu nedostaju četiri boda iz poslednja dva meča da osvoji titulu.

NJIHOVE UTAKMICE ODLUČUJU O TITULI: Iz Radničkog su poslali jasnu poruku VEČITIM rivalima (FOTO)

Atletiko je u meču bez rezultatskog značaja za obe ekipe odigrao 1:1 na gostovanju Betisu, a gol je postigao Stefan Savić.

USIJANJE: Stiglo saopštenje iz VEČITOG rivala o kom BRUJI cela Srbija (FOTO)

Barselona je predvođena Nejmarom deklasirala Las Palmas. Brazilac je postigao tri gola i omogućio Barseloni da se, makar do srede, nada odbrani titule.

USLOV IZ TURSKE: Karleuša i Duško zbog fudbalske drame MORAJU u S*KSU da promene OVU naviku (FOTO)

LA LIGA, 37. kolo:

Nedelja:

Real – Sevilja 4:1

(Naćo 10, Ronaldo 23, 78, Kros 83 - Jovetić 49)

Las Palmas – Barselona 1:4

(Bigas 63 - Nejmar 25, 67, 71, Suarez 27)

Sosijedad – Malaga 2:2

(Ćabi Prijeto 31, Džon 86 - Ernandez 45, Resio 76)

Osasuna – Granada 2:1

(Mondragon 24, Kodro 75 – Adrijan Ramos 41)

TABELA

TABELA: Barselona 87, Real Madrid 87, Atletiko Madrid 75, Sevilja 69, Viljareal 64, Atletik Bilbao 63, Real Sosijedad 63, Eibar 54, Alaves 54, Espanjol 53, Valensija 46, Malaga 46, Selta 44, Las Palmas 39, Betis 38, Leganes 34, Deportivo 33, Sporting 30, Osasuna 22, Granada 20. NAPOMENA: Odložena utakmica između Selta - Real igra se 17. maja.