15°C
30.04.2024.
117.1117
109.3684

SPARTAK ZAUSTAVIO LOKOMOTIVU: Ekipa Marka Nikolića doživela prvi poraz u sezoni!

23.08.2020. 21:13
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: Profimedia

Veliki derbi Moskve.

Fudbaleri Lokomotive su izgubili u velikom derbiju Moskve od domaćeg Spartaka rezultatom 2:1. Izabranici srpskog stratega Marka Nikolića su u četvrtom ovosezonskom meču pretrpeli prvi poraz.

MALERIMA NIKAD KRAJA: Veliko pojačanje Barselone zaraženo koronom! (FOTO)

FINALE LIGE ŠAMPIONA: Jedna PROMENA u Bajernu, Sveci sa NAJJAČIM snagama NAPADAJU pehar! (SASTAVI)

JEDNA JE MAJKA: Mbape u večerašnjem finalu ima motiv više da dođe do pehara!

Stvari su dobro tekle po Lokomotivu u prvom poluvremenu, pošto je povela već u desetom minutu preko Murilja Serkere. Spartak je do isteka prvih 45 minuta propustio jednu veliku priliku, a Nikolić je bio primoran da napravi čak dve izmene.

Najavu preokreta videli smo u 53. minutu kada je Džordan Larson zatresao mrežu gostiju, a Aleksandr Sobolev je u 81. minutu rastužio gostujuće navijače.

Ovim porazom popularne "mašinovođe" su pale na četvrto mesto. Spartak je trenutno drugi sa osam osvojenih bodova.