SPEKTAKL BEZ VLAHOVIĆA: Goleada na meču Barselone i Juventusa (VIDEO)

27.07.2022. 09:03
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: Profimedia

Pravi fudbalski šou...

Fudbaleri Barselone i Juventusa odigrali su prijateljski meč u noći između ponedeljka i utorka u kom nije bilo pobednika ali smo mogli videti pravu goleadu. Meč je završen rezultatom – 2:2 (2:1).

OGLASILI SE IZ MADRIDA: Predsednik Atletika pominjao Ronalda!

"MODRI" SE PROVUKLI: Ademi presudio svojima, pirova pobeda Šamroka

ZORAN, KRALJ KAZAHSTANA: Tošić pogodio za Tobol i odveo ih u naredno kolo kvalifikacija za LK (VIDEO)

Ono što je bilo začuđujuće je da u ekipi iz Torina nije bilo srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića, a razlozi zbog kojih je izostavljen iz ovog susreta, za sada, nisu poznati.

Masimilijano Alegri je upotrebio veliki broj igrača, ali ne i Akea, De Graku, Mekenija i Vlahovića.

Barselona je dva puta vodila i oba puta strelac je bio Usman Dembele, u 34. i 40. minutu, dok je Juve dva puta stizao zaostatak, takođe preko istog igrača.

Moise Kin je najpre poravnao u 39. minutu, a onda i nakon šest minuta u drugom poluvremenu.

Katalonski klub je imao više prilika, ali je na ovom susretu zablistao rezervni golman Matija Perin i spasao Juve poraza.

Juventus će na turneji u Americi odigrati još jedan meč, 31. jula protiv Real Madrida, dok sezona u Seriji A počinje 15. avgusta.

BONUS VIDEO: Pogledajte umeće Dilete Leote sa loptom