EVROGOL: Kakva bomba Sergeja u derbiju, Lacio vodio 2:0 pa PUKAO! (VIDEO)

24.06.2020. 22:43 23:40
Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić / Izvor: Foto: Twitter Printscreen

Golčina.

Šampionska trka u Seriji A se iznova zahuktava, prvi pratilac Juventusa, Lacio, naišao je na nagaznu minu već na prvom gostovanju posle pauze zbog pandemije korona virusa. Atalanta je savladala Rimljane sa 3:2 (1:2) posle preokreta u drugom poluvremenu.

Meridian i najbolji košarkaši Srbije prikupili dva miliona dinara za Sofiju Markuljević

LALATOVIĆ PLAKAO: Dok su ga Grobari vređali, uspeo je da kaže samo OVO!

KOŠKANJE IGRAČA I KLUPE PARTIZANA I VOJVODINE: Pogodio ga u GLAVU, a onda su SVI skočili (VIDEO)

Klub iz Rima je već posle 11 minuta vodio sa 2:0. Prvo je De Reon postigao autolgol u petom minutu, da bi Sergej Milinković-Savić bombom sa 20 metara duplirao vođstvo Lacija.

Domaćin se tada probudio i do kraja meča postigao tri pogotka. Do odlaska na veliki odmor vođstvo gostiju je smanjio Gosens (38. minut), a veliki preokret su doneli Malinovski (66) i Palomino (80. minut).

"Nebesko-plavi" su sada četiri koraka iza lidera Juventusa, dok Atalanta čvrsto gazi ka još jednom plasmanu u Ligu šampiona.

A UMALO DA BUDE TRAGIČAR: Vidite MAKAZICE Pavlovića u 96. minutu za PRODUŽETKE! (VIDEO)

KORONA SE VRATILA U FSS: Pozitivni su i odmah hospitalizovani

U CRVENOJ ZVEZDI ODLUČILI: On će biti napadač u kvalifikacijama za Ligu šampiona (FOTO)