SRPSKI LAV JAŠIN: Rajković ponovo sačuvao mrežu, Ristić POCRVENEO

17.12.2019. 21:33
Predrag Rajković
Predrag Rajković / Izvor: MN Press

Na terenu se našli još Škuletić i Le Talek.

Fudbaleri Remsa plasirali su se u četvrtfinale francuskog Liga kupa pobedom nad Monpeljeom od 1:0. Srpski reprezentativni golman Predrag Rajković je tako još jednom ostao nesavladan, ali je utakmicu možda rešio i crveni karton koji je pri nerešenom rezultatu dobio Mihailo Ristić.

Dejan Stanković seda na klupu Crvene zvezde?

ZVANIČNO: Pavlović POTPISAO za Monako!

TRESU SE APENINI! Milan hoće Jovića!

Utakmica je bila ravnopravna i obe ekipe su stvarale šanse, a Rajković je tokom 90 minuta zabeležio četiri odbrane. Ipak, ključni momenat dogodio se u 69. minutu kada je crveni karton dobio još jedan bivši fudbaler Crvene zvezde, a sada član Monpeljea Mihailo Ristić. Ekipa Remsa je brojčanu prednost materijalizovala devet minuta kasnije kada je trijumf svom timu doneo Metju Kafaro iz penala.

Osim Rajkovića i Ristića, na terenu su se našla još dvojica bivših fudbalera beogradskih večitih rivala Petar Škuletić i Damijen Le Talek. Obojica su se našli u startnoj postavi Monpeljea, s tim što je Francuz odigrao ceo meč, dok je nekadašnji golgeter Partizana u igri proveo 64 minuta.

Pogledajte kako izgleda Paulina Procik, devojka Kšištofa Pjonteka.