STRAVA I UŽAS: Fudbalerima polomljene noge (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

15.06.2020. 09:31
Fudbaler
Fudbaler / Izvor: Foto: Printscreen/Twiter/denis demir

Strašno.

Stravične scene stigle su sa fudbalskih terena u Turskoj. Na meču Rize - Galatasaraj dvojici gostujućih fudbalera je polomljena noga!

SA TITULOM NAJBOLJEG STRELCA: Kanga se OPRAŠTA od Sparte, da li se VRAĆA na Marakanu

GDE SI JE KRIO DO SADA: Devojka Sejdube Sume je prava BOMBA! (VIDEO+FOTO)

UEFA PRIPREMA REVOLUCIJU! Zvezdu čeka PAKAO do Lige šampiona! Sistem kvalifikacija nikad TEŽI!

Prva užasavajuća situacija desila se nešto posle 20. minuta, kada je napadač Rizea Milan Škoda stigao pre lopte od golmana Fernanda Muslere i uklizao, pa je došlo do žestokog sudara i urugvajskom čuvaru mreže je polomljena potkolenica.

Urlici koje je ispustio Muslera dovoljno su govorili o bolovima kroz koje je prolazio, ali nažalost to nije bila jedina mučna scena u redovima Galatasaraja.

Početkom drugog poluvremena ušao je Florin Andone, ali je već u 72. minutu morao da napusti teren, jer mu je u duelu s golmanom Četinom takođe polomljena noga.

Ako je uopšte i bitno, Rize je slavio golovima Škode i Toruna sa 2:0, ali će ovaj meč oba kluba želeti što pre da zaborave.

SKANDAL: Legenda OFK Beograda NAPALA tri ŽENE sa DETETOM

NOLE ODUŠEVIO CEO SVET: Đoković OTKRIO gde će otići ZARADA sa Adria tura!

STIGLA ZAMENA ZA CENTRA: Bivši igrač Makabija potpisao! (FOTO)