SUPERLIGA: Brutalan TANDEM TSC-a srušio Radnik na premijeri u Senti!

14.03.2020. 15:26 17:13
FK TSC
FK TSC / Izvor: MN Press

26. kolo srpskog šampionata.

Fudbaleri TSC-a savladali su Radnik iz Surdulice u Senti na premijernom meču 26. kola Superlige Srbije rezultatom 2:1 (1:1). Golove za jedno od najprijatnijih iznenađenja srpskog šampionata postigli su Vladimir Silađi u 45. i Nenad Lukić iz jedanaesterca u 82. minutu, dok je pogodak za Surduličane delo Filipa Jovića u nadoknadi prvog poluvremena.

OGLASIO SE FSS: Kokeza se oseća dobro!

NADAL ČUPA KOSU: Nole u velikoj prednosti na Rolan Garosu!

TEŽAK INCIDENT NA DORĆOLU: Sudija PRETUČEN, morali da ga prevezu u Urgentni centar

Prvo poluvreme obeležio je značajno veći posed lopte TSC-a, koji je imao nekoliko pokušaja sa distance koje je golman gostiju Vasiljević uspeo da ukroti. Ipak, u 45. minutu Lukić je lepo proigrao Silađija, koji je dva puta prevario Pejčića odličnim driblinzima i pogodio šutem u bliži ugao gola Radnika.

Samo dva minuta kasnije, pred sam odlazak na odmor ispred gola TSC-a dobro se snašao Filip Jović, prilikom čijeg udarca je intrvenisao Filipović, ali je lopta ipak zamalo prešla gol liniju.

Drugo poluvreme je bilo otvoreno, a preloman momenat viđen je u 81. minutu kada je Pejčić skrivio penal, koji je u gol pretvorio Lukić preciznim udarcem sa bele tačke za osmu pobedu TSC-a u Senti gde igra ove sezone kao domaćin.

Ostali mečevi 26. kola Superlige Srbije igraju sa kasnije danas, a u nastavku možete pogledati kompletan raspored i stanje na tabeli.