SUPERLIGA: Partizan siguran u Humskoj protiv Brđana (VIDEO)

14.06.2020. 18:48
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Crno-beli nastavili sa dobrom igrom posle polufinala Kupa.

Fubdaleri Partizana savladali su u 29. kolu Superlige Srbije Čukarički na stadionu u Humskoj sa 4:1 (3:0) i tako nastavili sa dobrom formom iz polufinala Kupa Srbije ujedno overivši drugu poziciju na tabeli. Crno-beli su već posle prvog poluvremena vodili sa 3:0 protiv gostiju koji su zbog temperature bili bez pomoći četvorice fudbalera i glavnog trenera Aleksandra Veselinovića.

LOŠA UVERTIRA ZA KUP: Lalatovićevi momci rutinski poraženi

HAOS NAKON DERBIJA, STIGLO DO POLICIJE Partizan prijavio MUP-u! Životi ugroženi, sprovodi se istraga

PARTIZAN GA PRODAO ZA 10 MILIONA Evropa u strahu od Srbina! Stiže na EP, biće na SPISKU reprezentacije

Partizan je u prvom poluvremenu iz tri šuta postigao tri gola, a prvi je bio Matićev posle odličnog prodora Asana u 17. minutu, da bi Natho duplirao prednost iz slobodnog udarca u 39. minutu. Pred sam kraj prvog poluvremena Vitas je postigao prvenac u dresu Partizana. U nastavku je Čukarički zaigrao nešto bolje, ali je ponovo Partizan postigao gol preko Sume u 54. minutu, da bi Tedić u 57. postigao počasni pogodak za Brđane.

Fudbaleri Partizana dočekuju od 19 časova na stadionu u Humskoj ekipu Čukaričkog u 29. kolu Superlige Srbije. Crno-beli ugostiće Brđane u dobrom raspoloženju posle pobede protiv večitog rivala u Kupu Srbije i plasmana u finale.

Sa druge strane, Čukarički je u Kupu Srbije zaustvljen u polufinalu protiv Vojvodine i Brđani će probati da se pokažu u boljem svetlu protiv Partizana, u meču koji nema rezultatski značaj. Trener crno-belih Savo Milošević sa ovog meča izostavio je Umara Sadika i Strahinju Pavlovića koji nisu u timu, dok golman Vladimir Stojković pauzira nedelju dana zbog udarca dobijenog u polufinalu Kupa.

90+1. minut
Kraj meča u Humskoj.
87. minut
Pavlović je pokušao da iznenadi Petrovića, ali je siguran bio golman Čukaričkog.
86. minut
Prilika za Čukarički, Ortiz je pokušao glavom, lopta je pogodila Kovača, ali je Stevanović odlično intervenisao.
84. minut
Izlati Tedić u Čukaričkom, a na terenu je Ortiz.
81. minut
Još jedan pokušaj Ivanovića, ali je Petrović ponovo dobro intervenisao.
80. minut
Iz igre je izašao Zdjelar, a zamenio ga je Lazar Pavlović.
77. minut
Imao je Suma dobru šansu posle duplog pasa sa Štulićem, al je šutirao tik pored stative. Izmena u Čukaričkom, izašao je Birmančević, a ušao Ergelaš.
75. minut
Zdjelar je pokušao sa velike udaljenosti, ali je lopta otišla preko gola.
73. minut
Ivanović je potpuno promešao odbranu Čukaričkog i dobro šutirao, ali je Petrović uspeo da odbrani.
72. minut
Izmena i u Čukaričkom, umesto Mićina u igru je ušao Savić.
68. minut
Nove izmene u Partizanu, izašli su Ostojić i Matić, a u igru ušli Smiljanić i Štulić.
64. minut
Pokušao je Matić lukavim udarcem, ali je Petrović bio na oprezu i uspešno intervenisao.
58. minut
Izmena u Partizanu, Asana je zamenio Ivanović.
57. minut
4:1!!! Smanjuje Čukarički. Tedić je glavom savladao Stevanovića posle centaršuta Mićina.
54. minut
4:0!!! Povećava Partizan prednost. Matić je probio po levoj strani i asistirao Sumi koji je preciznim udarcem savladao Petrovića.
50. minut
Prvi pokušaj Čukartičkog u drugom poluvremenu. Glavom je šutirao Milosavljević, ali je Stevanović taj pokušaj bez problema ukrotio.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme. Po jedna izmena u obe ekipe. U Partizanu je izašao Natho, a zamenio ga je Suma. Kod gostiju je igru napustio Ndija, a umesto njega je ušao Zorić.

II POLUVREME

45+2. minut
Završeno je prvo poluvreme.
45+1 minut
3:0!!! Treći šut Partizana i treći gol. Uroš Vitas postigao je prvenac u dresu crno-belih na asistenciju Šćekića.
39. minut
2:0!!! Natho je duplirao prednost. Izraelac je odlično izveo slobodan udarac, a Petrović je bio nemoćan.
38. minut
Filip Stevanović je pokušao, ali je lopta otišla pored gola, a sudija Milanović je dosudio faul za Partizan.
28. minut
Pao je tempo posle gola Partizana, bez prave prilike u Humskoj.
17. minut
1:0!!! Poveo je Partizan golom Matića, posle odličnog ubacivanja Asana. Japanac je dao sebi for i pretrčao Stevanovića, a zatim po zemlji uposlio Matića koji je odlično reagovao i doneo vođstvo crno-belima.
11. minut
Prvo uzbuđenje na meču. Tedić je pokušao sa 17,18 metara, ali je lopta otišla malo preko gola.