SUPERLIGA: Radnik odoleo u Bačkoj Topoli, Metalac ispustio pobedu

02.03.2022. 18:11
FK Radnik Surdulica
FK Radnik Surdulica / Izvor: MN Press
Dva remija.

Fudbaleri Metalca remizirali su na svom terenu protiv Radničkog iz Niša (1:1), dok na meču TSC-a i Radnika iz Surdulice nije bilo golova u mečevima 25. kola Superlige.

DERBI I DALJE TEMA BROJ 1: Emocije su jače od situacije na terenu, pobeda nad Voždovcem kao najava rođendana

STANOJEVIĆA PITALI O DERBIJU, ON ZAGRMEO: Prvi smo, igramo Evropu, glupo je pričati...

STANOJEVIĆ GOVORIO O POPOVIĆU: Hteo sam da ga sklonim, ali...

Imali su Milanovčani priliku da se eventualnim trijumfom nad Nišlijama odmaknu od "lošeg društva" ipak nisu uspeli.

Domaći su poveli preko Čađenovića u 22. minutu, da bi poravnanja gostima doneo Mićibući.

Metalac je sada na samo bod od pretposlednjeg Radničkog sa kojim igra u narednoj rundi.

Izabranici trenera Lazetića nisu uspeli da materijalizuju terensku inicijativu, pa gosti iz Surdulice odlaze zadovoljniji sa ovog meča.

Najbolja šansa viđena je u 59. minutu kada su se domaći veselili i krenuli ka centru, ali je posle centaršuta lopta izašla u gol aut, a odatle vraćena na glavu Tatkova koji je pogodio.

TSC je trenutno na osmoj poziciji, dok je Radnik na mestu broj 12 superligaške tabele.