31°C
18.06.2024.
117.0683
109.3381

SUPERLIGA SRBIJE: Radničkom dovoljno SAMO 2 minuta, Vojvodina MAKSIMALNA (GALERIJA)

05.08.2017. 20:19
FK Zemun
FK Zemun / Izvor: MN Press

U petak, Radnik je pobedio Napredak.

Fudbaleri Radničkog iz Niša osvojili su prve bodove u ovoj sezoni Superlige Srbije. Ekipa Petera Pakulta je kao gost pobedila Zemun, a rezultat je bio 2:1. Povele su Nišlije, sa 1:0, a zatim i sa 2:0, da bi konačan rezultat bio postavljen već u 33. minutu.

PROMENA U ZADNJI ČAS: Spartak i Partizan neće igrati u planiranom, već u NOVOM terminu (FOTO)

I STRANCI PRIČAJU SRPSKI: Delije dođite na Zvezda - Čukarički, zovu vas pobednici iz Praga (VIDEO)

Samo za dva minuta, Lazar Arsić je dva puta savladao golmana Srđana Ostojića, s tim da je drugi put je bilo sa bele tačke. Nemanja Vučić je u drugom delu prvog poluvremena postigao počasni pogodak za Zemunce koji sada imaju samo jedan bod. Za Radnički je igrao i Milan Pavkov koji je došao na pozajmicu iz Crvene zvezde

ČEKAJU PARTIZAN I UPOZORAVAJU: Teško je izaći iz kuće posle 20 časova, a ne igrati utakmicu u 18 (FOTO)

U malom vojvođanskom derbiju, Vojvodina je golom Filipa Malbašića (1:0) pobedila Bačku, pa sada ekipa Nenada Vanića ima maksimalan učinak. Bačka nije osvojila nijedan poen. Najubedljiviju pobedu dana ostvarila je Mačva. Šapčani su kao gosti deklasirali Javor, sa 4:0. Bojan Matić je bio dvostruko strelac, a u Ivanjici su pogađali i Miloš Adamović i Jordan Jovanović.

Rad je ponovo izgubio. Posle Crvene zvezde Građevinare Gordana Petrića pobedila je i Mladost iz Lučana, rezultatom 2:1. Ekipa sa Banjice ima samo jedan bod, zahvaljujući remiju u uvodnom kolu, protiv Napretka. Mladost je na četiri boda.