21°C
18.05.2024.
117.105
107.8514

ZVEZDA NASTAVILA SA POBEDAMA: Crveno-beli savladali Čukarički pred gostovanje Salcburgu (VIDEO+FOTO)

25.08.2018. 21:40
Marko Gobeljić
Marko Gobeljić / Izvor: MN Press

Dobra uvertita pred revanš u Austriji.

Fudbaleri Crvene zvezde su na svom terenu u okviru šestog kola Superlige Srbije savladali Čukarički sa 2:1. Sva tri gola su viđena u drugom poluvremenu, a Zvezda je povela preko Srnića. Gosti su uspeli da izjednače u 66. minutu a strelac je bio Tedić. Samo šest minuta kasnije rezervista Marko Gobeljić postigao je ispostaviće se i pobednički gol za crveno-bele. Ovim trijumfom izabranici Vladana Milojevića nastavili su pobednički niz u domaćem šampionatu, pošto iz pet mečeva imaju maksimalan učinak od pet trijumfa uz utakmicu manje.

ZNA SE KO JE GLAVNI NA TVITERU: Ronaldo UBEDLJIVO ispred svih, pogodite gde su Novak, Ana, Zvezda i Partizan (FOTO)

OD OVOGA VAM NEĆE BITI DOBRO: Cirbesova DEVOJKA u neodoljivom IZDANJU (FOTO)

KRAJ MEČA!

90. minut: Još tri minuta nadoknade na Marakani.

88. minut: Meleg je pogodio stativu! Zvezda je mogla da stavi tačku na ovaj meč.

84. minut: Dobra šansa za Zvezdu.. Ben je imao priliku za 3:1, ali je njegov udarac završio tik kraj leve stative.

82. minut: Strelac prvog gola Slavoljub Srnić izašao je iz igre... Na terenu je novajlija Kafu.

80. minut: Još desetak minuta do kraja utakmice, Zvezda ima prednost.

75. minut: Ben je dobio nezgodan udarac i napustio teren, kako bi mu se ukazala pomoć.

71. minut: GOOOOOL! 2:1 za Zvezdu, Gobeljić je strelac!

70. minut: Ben je ušao u igru umesto Jevtovića, dok je na drugoj strani Kajević zamenio Kajevića.

66. minut: GOOOL ZA ČUKARIČKI! Tedić je glavom savladao Borjana za 1:1.

61. minut: Čuakrički je imao dobru priliku za izjednačujući gol. Slobodan udarac na samoj ivici kaznenog prostora Zorić nije pretvorio u pogodak.

58. minut: Prva izmena u redovima šampiona Srbije. Meleg je ušao u igru umesto Jovičića.

54. minut: GGOOOOOL! Lepa akcija crveno-belih i gol Srnića. Zvezda vodi 1:0.

48. minut: Prva prilika za Zvezdu u nastavku meča.. Savić je šutirao glavom, ali je lopta završila preko gola.

46. minut: Bez izmena na startu drugog poluvremena.

KRAJ PRVOG DELA.

42. minut: Sam finiš prvog poluvremena. Čukarički je za sada ravnopravan rival Crvenoj zvezdi na Marakani.

34. minut: Odlična prilika za crveno-bele da sa nekih 18 metara iz slobodnog udarca povedu na ovoj utakmici. Srnić je uhvatio kratak zalet i šutirao preko gola Stevanovića.

27. minut: Period bolje igre gostiju. Birmančević i Tedić su u nekoliko navrata pokušali da pritiskom na zadnju liniju i Borjana stvore priliku za gol.

22. minut: Prvi prekid na utakmici. Pavkov i Zorić su se sudarili u jednom duelu.

14. minut: Simić je promešao odbranu Brđana i uputio dobar pas ka Pavkovu koji nije uspeo da glavom sa pet metara donese prednost svom timu...

11. minut. Prva prilika za domaću ekipu. Jevtović je šutirao iz daljine, ali je Stevanović dobro intervenisao.

10. minut: Zorić je zapretio Borjanu.. Siguran je bio Zvezdin golman!

9. minut: Bez šanse na obe strane u prvih deset minuta.

4. minut: Bez konkretne akcije na početku meča. Crvena zvezda je strpljivo ušla u ovu utakmicu.

MEČ JE POČEO!

CRVENA ZVEZDA - ČUKARIČKI 2:1

STADION: Rajko Mitić (7.612)

SUDIJA: Danilo Grujić

STRELCI: Srnić 54, Gobeljić 71. minut - Tedić 66. minut

KARTONI: Babić - Kopitović, Puškarić, Kajević.

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Savić, Babić, Terzić, Jovančić, Jovičić (Meleg 58. minut), Srnić (Kafu 82. minut), Jevtović (Ben 70. minut), Simić, Pavkov.

Čukarički:  Stevanović, Đorđević, Puškarić, M. Stevanović, Birmančević (Kajević 70. minut), Bogosavac, Kopitović, Ovusu, Zorić (Šarić 86. minut), Docić, Tedić (Mudrinski 77. minut).

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.