20°C
18.05.2024.
117.105
107.8514

SUPERLIGA SRBIJE: Spektakularna GOLEADA u Kruševcu na startu prolećnog dela sezone

16.02.2018. 18:56
FK Napredak
FK Napredak / Izvor: MN Press

Prštalo na sve strane.

Prolećni deo Superlige Srbije počeo je - goleadom! Napredak je pobedio Spartak 4:3 i tako napravio džinovski korak ka obezbeđivanju plasmana u plej-of. Meč odigran u Kruševcu će zbog svega viđenog na terenu sigurno konkurisati za najzanimljiviji meč Superlige u ovoj sezoni.

MILOJEVIĆ POZVAO NAVIJAČE: Hajde da zajedno SRUŠIMO Javor

SAMO DAN POSLE REMIJA: Iznenadićete se kad vidite KAKO se od Viktorije oporavlja Partizanov prvotimac (VIDEO)

Da će u Kruševcu prštati na sve strane, moglo se naslutiti već u 4. minutu, kad je Mile Savković doveo goste u vođstvo. Izabranici Milorada Kosanovića su uzvratili i za samo dva minuta su preokrenuli rezultat. Ibrahima Ndaje je izjednačio u 21. minutu, a samo 120 sekundi kasnije Đuro Zec je doneo potpuni preokret. Bojan Čečarić je golom u 45. minutu ponovo meč vratio u egal. Pobedu Napretku doneo je Stefan Nikolić u 73. minutu.

OZBILJNA GLAVOBOLJA: Zidan u velikom problemu, povredio se ključan igrač

Deset minuta kasnije Stefan Nikolić je imao najbolju moguću šansu da prelomi meč, ali je golman gostiju je pročitao udarac sa bele tačke i odbranio penal. Savković je drugim golom na meču, na startu zaustavnog vremena, kaznio promašaj sa penala, i delovalo je tad da će bod u Suboticu, ali tako nije mislio Miloš Vulić, koji je već u sledećem napadu prelepim golom doneo veliku pobedu Čarapanima.