SUPERLIGA SRBIJE: Pali Golubovi, Voša PETARDOM u stopu PRATI Zvezdu! (FOTO)

28.08.2016. 21:55
Fudbaleri Vojvodine
Fudbaleri Vojvodine / Izvor: MN Press

Ubedljiva pobeda Novosađana.

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su savladali subotički Spartak u 7. kolu fudbalske Superlige Srbije. Novosađani su na stadionu Karađorđe sa ubedljivih 3:0 (2:0). Četa trenera Nenada Lalatovića na taj način zadržala je korak za vodećom Crvenom zvezdom od koje ima tri boda manje ali i utakmicu manje.

URGENTNO: Golman Pazaraca završio u bolnici gde je HITNO operisan! (VIDEO)

Novosađani su od početka diktirali žestok tempo kojim su otpot „Plavih golubova“ slomili za samo pola sata igre. Vojvodina je u vođstvo došla golom bivšeg fudbalera Partizana Filipa Malbašića u 13. minutu, da bi Nikola Ašćerić u 31. minutu duplirao prednost. Vojvodina je u prvom poluvremenu imala čak 10 šuteva ka golu Subotičana, od čega sedam u okvir gola.

FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

U nastavku se nije mnogo toga promenilo, Vojvodina je i dalje diktirala tempo a iz toga se izrodio još jedan pogodak, ovog puta Aleksandra Paločevića u 61. minutu.

POLJACI U TRANSU, TVRDE DA JE SVE GOTOVO: A šta na sve to KAŽE Mire Radović (FOTO)

Junak finiša meča bio je 19-ogodišnji rezervista Lazar Zličić koji je sa dva gola u 77. i 85. minutu dotukao Subotičane i tako potvrdio „petardu“ kluba iz Novog Sada.