18°C
28.05.2024.
117.1199
107.9446

SUPERLIGA SRBIJE: Šok u Humskoj, Napredak u poslednjim sekundama do pobede (VIDEO)

04.12.2019. 19:17
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Kruševljani uspeli da preokrenu.

Fudbaleri Napretka uspeli su da iznenade Parizan u Humskoj i osvoje sva tri boda pošto su trijumfovali sa 3:2 (1:2) golom Eskića u u poslednjim trenucima utakmice i tako šokiraju sve na stadionu Partizana. Crno-belima nije pomogla ni bolja igra u većem delu meča pošto su propustili nekoliko odličnih šansi, a gosti su to umeli da kazne.

PUKLA BOMBA: Partizan prodao Pavlovića! Od para se vrti u glavi!

SAVO POTVRDIO REKORDAN TRANSFER: On će biti NAJSKUPLJE pojačanje u istoriji Partizana! Šta će reći Grobari?

PIO JE ŠAMPANJAC UMESTO VODE: Vuletić OTKRIO kako je Partizan OTERAO veliko pojačanje

Posle prilično mirnih uvodnih desetak minuta Partizan je poveo golom iz ofsajda koji pomoćnik nije signalizirao, a strelac je bio Suma u 13. minutu. Isti igrač je u 34. minutu duplirao prednost crno-belih, a Napredka je preko Vukadinovića uspeo da smanji u 43. minutu i sa golom zaostatka ode na poluvreme. Bolji rival su crno-beli bili u nastavku, ređale su se šanse koje je propuštao Sadik, a kazna je stigla u poslednjih desetak minuta. Prvo je Bjeloš prihvatio odbijenu loptu od prečke i potigao gol za izjednačenje, da bi Eskić u 90+5. minutu doneo veliku radost gostima iz Kruševca.

ŽREB ZA LIGU NACIJA: Poznati potencijalni protivnici Srbije

Fudbaleri Partizana dočekuju ekipu Napretka iz Kruševca na stadionu u Husmoj u okviru 19. kola Superlige Srbije. Crno-beli su posle ispadanja iz Evrope rešili da bace sve karte u trku sa Crvenom zvezdom koja drži prvu poziciju na tabeli domaćeg prvenstva. Ekipa Save Miloševića slavila je u nedelju u Šapcu protiv Mačve sa 2:0 i pokušaće da danas protiv Kruševljana ostvari novi trijumf za nastavak šampionske trke. Detalje sa ovog meča možete pratiti uživo putem portala Srbija Danas.

90+5. minut
Kraj meča.
90+4. minut
2:3!!! Eskić je savladao Stojkovića za muk u Humskoj i potpuni preokret Napretka.
87. minut
Natho je dobro šutirao, ali je lopta otišla tik uz desnu stativu Miloševićevog gola. Izmena u Napretku, izašao je Zec, a umesto njega ušao Nikola Eskić.
83. minut
2:2!!! Izjednačenje u Humskoj, Vukadinović je snažno šutirao, Stojković uspeo da zakači loptu, a zatim i Asano koji je odbio do prečke, a Bjeloš je bio najbliži i nije mu bilo teško da pogodi prazan gol.
77. minut
Ponovo Sadik pogađa stativu. Nigerijac je izdržao na nogama duel sa odbranom Napretka, uspeo da savlada i Miloševića, ali je pogodio ponovo okvir gola.
75. minut
Druga izmena u Partizanu, izašao je Zoran Tošić, a ušao umesto njega Filip Stevanović.
74. minut
Šutirao je Gavrić iz punog trka, ali je lopšta otišla daleko pored gola.
72. minut
Dobar pokušaj Tošića iz slobodnog udarca, ali Milošević dobro reaguje.
68. minut
Oprobao je šut Aksentijević, ali je lopta otišla preko gola i biće korner za Napredak. Posle kornera je pokušao Obradović, ali je Stojković lako došao do lopte.
66. minut
Imao je fantastičnu priliku Suma da postigne het-trik, izašao je sam pred Miloševića, ali je golman gostiju uspeo da zaustavi šut Gvinejca.
62. minut
Još jednu priliku je propustio Sadik, šutirao je pored gola.
59. minut
Tošić je lukavo pokušao da postigne gol, ali je lopta otišla malo preko prečke.
54. minut
Sadik pokušava glavom, ali je Milošević lako ukrotio taj udarac. Pokušao je zatim i Urošević, ali je lopta otišla pored gola.
50. minut
Prilika za Napredak posle slobodnog udarca, ali lopta odlazi pored gola.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme.

II POLUVREME

45+1. minut
Kraj prvog poluvremena.
43. minut
2:1!!! Vukadinović je straelac. Zec je počeo akciju, nastavio Gavrić i dodao do usamljenog Vukadinovića koji je bio precizan i Napredak je zasluženo stigao do pogotka.
34. minut
2:0!!! Ponovo je strelac Suma koji se odlično snašao u opštem karambolu u petercu Napretka. Tom prilikom se povredio Miletić, pa je Milošević morao već u 36. minutu da izvrši prvu izmenu i u igru uvede Lutovca.
30. minut
Sjajna akcija Napretka koju je započeo Aksentijević, a šut Kruševljana je Ostojić izbacio skoro sa gol linije.
23. minut
Sadik pogađa stativu. Nigerijac je odlično prošao po levoj strani i oštro šutirao po zemlji, ali je pogodio samo okvir gola.
16. minut
Asano propušta sjajnu priliku da duplira vođstvo crno-belih, njegov šut brani Milošević.
15. minut
Imao je priliku Napredak da brzo stigne do izjednačenja preko Zeca, ali je odlično intervenisao Stojković.

13. minut
1:0!!! Poveo je Partizan golom Sume koji se odlično snašao posle slabog šuta Sadika i savladao Miloševića.
9. minut
Miran početak u Humskoj, bez šansi za sada.
1. minut
Počeo je meč u Humskoj.

I POLUVREME

PARTIZAN - NAPREDAK 2:3 (2:1)

STADION: Partizana. Gledalaca: 2.000.

Sudija: Novica Anđelovski.

STRELCI: Suma 13, 34,  - Vukadinović u 43, Bjeloš u 83, Eskić u 90+5. minutu.

PARTIZAN: Stojković, S. Pavlović, Natho, Tošić (od 76. F. Stevanović), Sadik, Asano (od 92. Jovanović), Zdjelar, Suma, Ostojić, Urošević, Miletić (od 38. Lutovac).

NAPREDAK: Milošević, Obradović, Milovanović, Vukadinović, Ivanović, Gavrić (od 93. Đorić), Bjeloš, Zec (od 88. Eskić), Spremo, Aksentijević, Baha (od 80. Markovski).

Pogledajte kako izgleda Dragana Rukavina, supruga reprezentativca Srbije Antonija Rukavine.

VAŽNA VEST ZA SRBIJU: Velike PROMENE pred BARAŽ za EVRO 2020.

NIŠTA OD ODBRANE TITULE: Gvardiola već ČESTITAO Liverpulu, pominjao i LUDOST...

Vučić: Cilj je da Srbija bude domaćin Lige šampiona 2020, a Beograd centar Evrope