SUPERLIGA SRBIJE: Partizan rutinski pobedio Metalac i izvršio pritisak na Zvezdu (VIDEO+GALERIJA)

08.03.2017. 17:22
Tavamb
Tavamb / Izvor: MN Press

Strelci Tavamba ui Đurđević.

Partizan je rutinski savladao Metalac (3:0) i tako izvršio dodatni pritisak na Crvenu zvezdu koja u derbiju 25. kola gostuje Vojvodini. Crno-beli su mogli do vrha da napune mrežu gostiju iz Gornjeg Milanovca, ali su na kraju pobedili "samo" 3:0.

Sve je spremno za pohod na Gruziju, selektor Muslin spremio spisak kandidata (FOTO)

Užas: U dvorištu trenera Rome pronađena dva ugljenisana tela, ali to nije sve (FOTO)

Partizan je od početka meča nametnuo igru koja mu odgovara, ređale su se šanse, Kosović je pogodio i stativu, ali je mreža gostiju načeta tek u 43. minutu, Tavamba je bio strelac posle kornera.

Sve dileme oko pobednika rešene su u 61. minutu. SLična akcija kao u Večitom derbiju, centrirao je kapiten Vulićević, a strelac je bio Uroš Đurđević. Kapitenu Orlića ovo je 12. prvenstveni gol, a treći u četiri utakmice ovog proleća.

Partizan je i oštećen u 71. minutu, ali srećom greška arbitara nije uticala na ishod meča.

Espanjol se od bivšeg ljubimca Grobara raspitivao o Ristiću, evo šta im je rekao (FOTO)

Konačan rezultat postavio je rezervista Petar Đuričković posle greške golmana Metalca.

TVIT KOJI NEĆEMO ZABORAVITI: Podsmevao se katastrofi Arsenala protiv Bajerna, a onda je napisao nešto što će RAZBESNETI SRBIJU! (FOTO)

PARTIZAN - METALAC 3:0
STRELCI: Tavamba u 42. i Đurđević u 62. i Đuričković u 90+1. minutu. STADION: Partizana. Gledalaca: 500. SUDIJA: Zoran Široki.

PARTIZAN: Kljajić, Vulićević, Milenković, Ostojić, Miletić, Everton, Kosović, Janković, Leonardo (od 81. Mihajlović), Tavamba (od 87. Jovanović), Đurđević.

METALAC: Belić, Nikodijević, Tomić, Dopuđ, Bondarenko, Panić, Stojković, Mijić, Rovčanin, Čumić (Jovanović od 46), Simović.

DRAMATIČNO: Pogledajte kako su vatrogasci izvlačili kupače u Puli (VIDEO)

A da mu samo vidite frizuru: Bivši fudbaler Partizana na utakmici protiv Metalca (FOTO VEST)