SUPERLIGA SRBIJE: Spektakularan meč Radničkog i Napretka

25.08.2018. 22:20
Lazar Ranđelović
Lazar Ranđelović / Izvor: MN Press

Utakmice šestog kola.

Radnički je u Nišu dočekao Napredak u meču 6. kola Superlige Srbije, a u spektakualrnom meču koji je okončan remijem 3:3 viđena su dva penala i crveni karton.

PA ON JE TEŽAK CAR: Delije su čekale u redu za ulaznice, a onda je naišao trener Salcburga (FOTO)

UEFA NEMA MILOSTI: Kažnjeni bratski klubovi Zvezde i Partizana

Poveli su gosti preko Samjuela, ali je Stanisavljević iz penala izjednačio pred sam kraj prvog dela igre. Vukanović je doneo novu prednost Napretku u 71. minutu, ali je usledio potpuni preokret za samo devet minuta. Prvo je Haskić iz drugog penala za Radnički izjednačio, da bi Radovan Pankov pogodio za 3:2. Posle crvenog kartona Saše Stojanovića u 83. minutu Radnički je ostao sa igračem manje, što je Ndiaje iskoristio i izjednačio na konačnih 3:3.

POJAČANJE NA MARAKANI: Stiže reprezentativac OBALE SLONOVAČE! (FOTO)

Rad i Mladost iz Lučana su odigrali 1:1 u Beogradu, Nenad Marinković je doneo prednost domaćinu u 13. minutu, da bi Lazar Jovanović izjednačio u 33. minutu. Bačka je stigla do svoje druge pobede u ovom prvenstvu pošto je kod kuće minimalno savladala Radnik iz Surdulice, a jedini gol postigao je Gavrić u 25. minutu.

Radnički - Napredak 3:3

(Stanisavljević 44. penal, Haskić 75. penal, Pankov 80 - Samjuel 29, Vukanović 71, Ndiaje 86)