SUPERLIGA SRBIJE: Sve uzbudljivija borba za OPSTANAK

18.04.2021. 22:08
Superliga Srbije
Superliga Srbije / Izvor: Foto: Youtube printscreen/Super liga Srbije

Mečevi 32. kola.

Zavrešeno je 32. kolo Superlige Srbije. Borba za opsztanak postaje sve zanimljivija. Napredak je kao gost savladao Spartak u Subotici sa 2:0 i tako došao nadomak izlaska iz zone ispadanja. Momci sa severa su odavno sigurni, pa im pobeda nije bila prioritet.

KRAJ LIGE ŠAMPIONA: Nema više fudbala kakvog znamo - Real, Barsa, Liverpul, svi su pristali na NOVO TAKMIČENJE

UZEO SI TROFEJ DUŠANE: Kapiten Tadić sa Ajaksom slavio i to sa golom u zaustavnom vremenu (VIDEO)

SRBIN U ELEMENTU: Račić u 22. minutu poslao PRESUDAN PAS! Asistencija Uroša, ali Valensija bez pobede (VIDEO)

U Nišu, Radnički je podelio bodove sa Javorom, nije bilo golova, a lučanska Mladost je kao gost savladala Proleter sa 1:0, što je već četvrti poraz Novosađana u poslednjih pet kola.

Voždovac je na ivicu zone ispadanja dospeo ubedljivim porazom od TSC-a u Senti, rezultatom 4:1.

Napredak ima 38 bodova, koliko i Voždovac i Javor, na deobi od 13. do 15. mesta, koje vodi u niži rang. Ispred njih su Rad i Radnički sa samo bodom više, dok je Metalac sa 42 može malo lakše da diše.

Čukarički je u Novom Pazaru slavio protiv domaćina rezultatom 3:1 iako su gubili na startu meča.