SUPERLIGA SRBIJE: Zvezda PROTUTNJALA Novim Sadom, presudio Ben (VIDEO)

02.09.2018. 20:39
El Fardu Ben
El Fardu Ben / Izvor: Profimedia

Derbi sedmog kola.

Crvena zvezda je mnogo lakše nego što se očekivalo kao gost pobedila Vojvodinu 4:1 u derbiju 7. kola Superlige Srbije. Zvezdu je u kombinovanom sastavu ka pobedi predvodio dvostruki strelac Ben.

KAKAV DAN ZA DELIJE! Na Marakanu je stiglo dugo iščekivano veliko POJAČANJE! (FOTO)

BOGDANOVIĆ ISKREN: Sjajni ŠUTER Sakramenta otvorio dušu pred start drugog kruga kvalifikacija za SP!

VOJVODINA - CRVENA ZVEZDA 1:4

STRELAC: Đuričin u 20. za Vojvodinu, a Pavkov u 16. i Ben u 44. iz penala i u 77. i Babić u 90+.3 minutu za Crvenu zvezdu. STADION: Karađorđe u Novom Sadu. GLEDALACA: 5.000. SUDIJA: Petar Piper.

VOJVODINA: Rockov (od 32. Nikola Simić), Stojković, Antić, Graovac, Đorđević, Đuričić, Đurić, Milojević (od 59. Arsić), Huhumis, Eze, Fofana (od 73. Bjedov).

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Stojković, Degenek, Babić, Rodić (od 79. Gobeljić), Jovičić, Jovančić, Kafu, Ebisilio (od 71. Krstičić), Ben, Pavkov (od 28. Veljko Simić).

SERIJA BEZ KRAJA: Tadić opet strelac za Ajaks (VIDEO)

KRAJ!

90+3. - BABIĆ dotukao Vojvodinu.

83. minut - udarac Simića iz Zvezde sa ivice šesnaesterca, brani Simić iz Vojvodine.

79. minut - Borjan odlično zaustavlja udarac sa oko 20 metara.

77. minut - GOOOOOL! Ben strelac, glavom sa peterca.

75. minut - kontranapad Vojvodine, ali na kraju loš centaršut, pa je lako intervenisao Borjan.

70. minut - korner za Vojvodinu, ali loš centaršut, Borjan je lako uhvatio loptu.

67. minut - nova šansa za Veljka Simića, ali šutira pored gola, iskosa sa desetak metara.

65. minut - Jovančić sa ivice šesnaesterca šutira visoko iznad prečke.

61. minut - STOODSTOTNA šansa za Zvezdu - Rodić sa peterca šutira, ali brani Nikola Simić.

60. minut - Defanzivac Vojvodine izblokirao Rodića u presudnom trenutku.

59. minut - Đurić pokušava sa više od 25 metara, ali šalje loptu pored gola.

48. minut - solidan napad Zvezde, ali od svega samo korner.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+1. - VELIKA ŠANSA za Vojvodinu! Udarac Ezea sa sedam metara brani Borjan.

IZ PRVE RUKE: Sada se tačno zna šta se dešavalo sa Zvezdom i Krkićem

43. minut - ZVEZDA vodi! Ben rutinski realizuje penal!

42. minut - PENAL za Zvezdu! Đorđević je startovao na Jovančića, ostaje dilema da li ga je fauliraoali sudija Piper je energično pokazao na belu tačku.

39. minut - odličan udarac kapitena Zvezde Stojkovića sa ivice šesnaesterca, ali brani Simić i skreće loptu u korner.

36. minut - Jovančić glavom tuče pored gola.

34. minut - ZICER za goste, Kafu promašuje sa sedam metara.

33. minut - VELIKA ŠANSA za Zvezdu, ali se posle udarca Ebisilija i odbijene lopte od golmana Simića Ben nije snašao na drugoj stativi, na kraju je izblokiran.

32. minut - van igre mora i Rockov, zamenio ga je Nikola Simić

28. minut - prva izmena na utakmici, povređenog Pavkova menja Veljko Simić.

23. minut - sudar golmana Vojvodine Rockova i napadača Zvezde Pavkova, obojici se dugo ukazivala pomoć.

20. minut - GOOOOL! Lale brzo stižu do izjednačenja - strelac je debitant Ognjen Đuričin.

CRNO-BELI DOČEKUJU BAČKU: Mirković odredio startere (SASTAVI)

POZIV KOJI SE NE ODBIJA: Nećete verovati za koga će igrati Suma (FOTO)

16. minut - GOOOOOL! Zvezda vodi! Strelac Milan Pavkov, lopta je prošla kroz ruke Emilu Rockovu.

14. minut - pokušaj napada Zvezde, ali prejaka lopta sa Ebisilija.

4. minut - Vojvodina prva preti, Đuričin sa 20 metara prebacuje prečku.