KUVA U SUPERLIGI SRBIJE: Voša PRESTIGLA Zvezdu!

16.09.2017. 21:13
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press

Goleada.

Vojvodina će prenoćiti na prvom mestu Superlige Srbije, pošto je pobedila kod kuće Napredak 3:1 u prvom meču 10. kola Superlige Srbije. Ekipa koju je nedavno napustio Nenad Vanić je predvođena sa klupe Vladimirom Buačom uspela da slavi i sad ima tri boda više od Crvene zvezde, ali i tri odigrane utakmice više. Vojvodina sledećeg vikenda, u derbiju 11. kola, gostuje Crvenoj zvezdi.

ZVEZDA JE IMALA NAJTEŽI ISPIT: Rađa se PAKLENI tandem jači i od LOKOMOTIVE (GALERIJA)

POGODIO GA U TREPAVICU: Prelepa asistencija nekadašnjeg ljubimca Grobara (VIDEO)

Vojvodina je otpor gostiju iz Kruševca srušila tek u drugom poluvremenu. Stefan Mihajlović je u 62. minutu uspeo da iskoristi grešku Šljivića i da izađe jedan na jedan sa golmanom Jankovićem, nije mu bilo teško da ga savlada i to je bilo 1:0 za Vojvodinu. Samo sedam minuta kasnije videli smo najlepši detalj na utakmici, lopta je na sredini terena stigla do Subotića koji je opalio sa 20-ak metara i poslao loptu u gornji desni ugao za 2:0. U 78. minutu je sve bilo rešeno, fudbaleri Napretka su se bunili nakon što je sudija Piper pokazao na belu tačku nakon igranja rukom Šljivića, a Jovančić je bio siguran izvođač za 3:0. Gosti su stigli do počasnog pogotka preko Envera Alivodića, bivši igrač Vojvodine je gol postigao u 87. minutu.

KLADIONIČAR OBJASNIO: Zbog ovoga ću staviti pare na Srbiju u finalu (FOTO)