28°C
01.06.2024.
117.1015
108.2069

SUPERLIGA SRBIJE: Minimalac Partizana na Voždovcu, uz poništen gol i neiskorišćen penal (VIDEO)

29.11.2017. 17:50
VopArt
VopArt / Izvor: MN Press

Meč 19. kola.

Partizan je u meču 19. kola Superlige Srbije minimalno pobedio Voždovac golom Zorana Tošića, uz poništen regularan gol Leandrea Tavambe i neiskorišćeni penal Marka Jevtovića. Šampion se tako osvetio Voždovcu za poraz 1:3 u Humskoj u avgustu, i uspeo da se podigne posle kiksa protiv Spartaka u nedelju.

BOGDANOVA MAGIJA: Bogdanović je prvo SRUŠIO šampiona, a onda uradio NEVEROVATNU stvar! (VIDEO)

Everton KONAČNO dobio menadžera (FOTO)

VOŽDOVAC - PARTIZAN 0:1

STRELAC: Zoran Tošić u 26. minutu. STADION: SC Voždovac. GLEDALACA: 500. SUDIJA: Aleksandar Vasić. CRVENI KARTON: Pavlović (Voždovac) u 85. minutu.

VOŽDOVAC: Popović, Filipović, Ivković, Mihajlov, Gajić, Petrović, Zec, Putinčin, Georgijević, Pavlović, Duronjić.
PARTIZAN: Stojković, Nemanja (R) Miletić, Ostojić, Nemanja (G) Miletić, Mitrović, Jevtović, Everton Luiz, Tošić, Pantić, Ožegović, Tavamba.

ČOVEK KOJI O TENISU ZNA SVE TVRDI: Na kraju 2018. NAJBOLJI će ponovo biti Novak Đoković (FOTO)

85. minut - CRVENI KARTON! Pavlović iz Voždovca dobija drugu javnu opomenu.

80. minut - NEMA GOLA! Golman Popović se iskupio za skrivljeni penal, brani udarac Jevtovića sa bele tačke.

79. minut - PENAL za Partizan! Golman Popović ruši Tavambu, sudija Vasić upire prstom na belu tačku.

76. minut - žuti karton za Marka Jevtovića.

72. minut - ISTORIJSKI trenutak - Saša Ilić ulazi u igru umesto Ognjena Ožegovića i beleži 400. meč za Partizan.

68. minut - Miletić štoper šutira, ali pored gola Voždovca.

67. minut - Pantić šutira sa ivice šesnaesterca, brani Popović.

65. minut - gužva ispred gola Voždovca, ali odbrana Zmajeva otklanja opasnost.

55. minut - šansa za Voždovac, ali Stojković brani udarac Duronjića sa ivice šesnaesterca.

57. minut - prva izmena na meču, u timu Voždovca, Luković je zamenio Petrovića.

52. minut - Tošić se požalio na povredu, ali se vratio na teren posle ukazane lekarske pomoći.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

40. minut - pokušaj Petrovića iz slobodnog udarca, sa oko 20 metara, ali lopta pogađa živi zid igrača Partizana.

34. minut - umalo 1:1, Georgijević izašao jedan na jedan na golmanom Partizana, ali Stojković odlično brani.

32. minut - PARTIZAN OŠTEĆEN! Tavambin gol poništen zbog NEPOSTOJEĆEG ofsajda, velika greška pomoćnog sudije.

26. minut - GOOOOOOL - Zoran Tošić je strelac.

24. minut - Prvi pokušaj Voždovca, ali bio je to neprecizan šut sa oko 25 metara.

20. minut - kontranapad Partizana, ali Tošić ne daje tačan pas Ožegoviću.

14. minut - Partizan ima inicijativu, ali još uvek nije bilo šansi.

8. minut - prvi pokušaj na utakmici, Zoran Tošić šutira neprecizno sa dvadesetak metara.