107.9446

SUPERLIGA SRBIJE: Zvezda se mučila, ali minimalno pobedila Spartak (VIDEO)

25.10.2017. 17:51

Zaostali meč devetog kola.

Crvena zvezda je zaostalom meču 9. kola Superlige Srbije minimalno pobedila Spartak iz Subotice i zadržala četiri boda prednosti u odnosu na Partizan koji je ranije danas slavio u Zemunu (izveštaj pročitajte OVDE). Gol za tri boda postigao je Ričmond Boaći iz penala koji je sam i izborio. Crvena zvezda nije blistala, ali je ostvarila cilj.

USIJANJE: Izjava Milana Kalinića IZNERVIRAĆE Grobare do zadnje pare! (VIDEO)

BIVŠI NBA AS STIŽE U BEOGRAD: Evo šta je REKAO o Zvezdi i Delijama! (FOTO)

POSLE POVREDE KUZMIĆA: Srbin umesto Srbina, u Real stiže bivši centar Partizana! (FOTO)

90+2. minut - Pešić pada u šesnaestercu Spartaka, sudija Čolović nije ni pomislio da pokaže na belu tačku.

89. minut - Milijaš zamenio Boaćija.

88. minut - žuti karton za Kerkeza.

85. minut - žuti karton za Hajdina iz Spartaka zbog pokušaja simuliranje.

80. minut - nova šansa za Zvezdu, Srnić šutira, Boaći pokušava da skrene loptu u gol, ali šutira pored stative.

77. minut - šansa za Radonjića, ali nije uspeo da reši meč, šutirao je preko gola iz izgledne pozicije.

68. minut - u igru je ušao Aleksandar Pešić umesto Kange.

62. minut - Čečarić posle polukontre sa oko 20 metar šutira pravo u golmana Borjana.

60. minut - Boaći je bio u odličnoj prilici, Radovanović mu je izbio loptu, a defanzivac Spartaka je ostao na zemlji.

57. minut - prva šansa na utakmici za Spartak, Savković posle kontranapada šutira u spoljni deo mreže, iskosa sa desetak metara.

51. minut - prva izmena u Crvenoj zvezdi, prinudna, zbog povrede je igru napustio Filip Stojković, a ušao je Slavoljub Srnić.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

40. minut - Rodić je imao dobru priliku, ali je u poslednjem času izblokiran.

NOVI MALER: Povreda standardnog prvotimca Zvezde (FOTO)

33. minut - poništen gol Boaćija zbog ofsajda, veoma sumnjiva situacija.

22. minut - GOOOOOOOL - Boaći je precizan sa bele tačke.

21. minut - penal za Zvezdu! Fauliran je Boaći.

19. minut - Kanga šutira sa više od 20 metara, ali lak posao za golmana Dušana Ostojića.

18. minut - prvi udarac Zvezde u okvor gola, Nemanja Radonjić je šutirao pravo u golmana gostiju posle centaršuta Marka Gobeljića.

10. minut - Nenad Krstičić je pogodio živi zid iz slobodnog udarca sa oko 25 metara.

5. minut - opasan napad Zvezde, ali centaršut Boaćija nije stigao na drugu stativu, intervenisali su defanzivci Spartaka.

3. minut - Velika greška Milana Borjana, umalo da Spartak povede, ali je golman Zvezde uspeo da zaustavi loptu na gol liniji.

UTAKMICA JE POČELA

CRVENA ZVEZDA - SPARTAK 1:0

STRELAC: Boaći u 22. minutu. STADION: Rajko Mitić. GLEDALACA: 4.182. SUDIJA: Dragan Čolović.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Stojković (od 51. Srnić), Babić, Le Talek, Rodić, Donald, Krstičić, Gobeljić, Kanga (od 68. Pešić), Radonjić, Boaći (od 90. Milijaš).
SPARTAK: Ostojić, Stojković, Šimura, Jočić, Nikolić, Ivanović, Hajdin, Savković, Čečarić (od 90. Šormaz), Ćalasan (od 46. Kerkez), Radovanović.

KO JE ANA FRANK? Odgovor Siniše Mihajlovića je OSTAVIO bez TEKSTA sve u Italiji (FOTO)