SUPERLIGA: TSC preokretom savladao Radnik i izjednačio se sa Crvenom zvezdom

01.10.2022. 18:02
FK TSC
FK TSC / Izvor: MN Press
Tim iz Bačke Topole ima 26 bodova.

Utakmicom između TSC-a i Radnika u Bačkoj Topoli otvoren je subotnji program 13. Mozzart bet Superlige, a domaćin je stigao do tri boda polse preokreta 2:1 (1:1). TSC sada ima 26 bodova koliko i vodeća Crvena zvezda, ali aktuelni šampion ima i tri utakmice manje, dok je Radnik i dalje na poslednjem mestu sa četiri osvojena boda.

NAJVERNIJA PODRŠKA SRPSKOM SPORTU STIŽE SA ADRESE MOZZARTA: KK Partizan od danas KK Partizan Mozzart Bet

KELN RASPUCAN PRED PARTIZAN: Jarčevi slomili Borusiju iz Dortmunda

LOŠE VESTI ZA SRBIJU IZ LONDONA: Povredio se Aleksandar Mitrović

Gosti iz Surdulice koji su još uvek bez pobede u novoj sezoni poveli su u 22. minutu golom Oreščanina, da bi devet minuta kasnije izjednačioSaša Jovanović, a tim rezultatom se otišlo i na veliki odmor.

Martin Mirčevski pogodio je u 53. minutu i doneo potpuni preokret domaćinu, a ispostaviće se i postavio konačni rezultat mada je Radnik propustio priliku da osvoji makar bod pošto je u sudijskoj nadokandi Spasić propustio priliku da donese izjednačenje gostima sa bele tačke jer je golman Ilić uspeo da zakači loptu koja je završila na stativi, pa su tri boda ostala u Bačkoj Topoli.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako Novak Đoković imitira Rafaela Nadala