SUPERLIGA: Vojvodina posle DRAME savladala Partizan (VIDEO)

07.04.2019. 18:23
Goran Zakarić
Goran Zakarić / Izvor: MN Press

Utakmica na Karađorđu počela je u 17 časova.

Fudbaleri Vojvodine savladali su Patizan na Karađorđu u poslednjem kolu regularnog dela Superlige Srbije rezultatom 3:2, a najjači utisak sa meča je prekid od skoro 15 minuta u drugom poluvremenu zbog pesme Grobara. Pobedu Staroj dami doneli su Bojan Matić sa dva i Nikola Gajić sa jednim golom, a najlepši pogodak na meču postigao je Zoran Tošić iz slobodnog udarca. Poslednji pogodak na meču dao je Đorđe Ivanović u 107. minutu.

HAOS I NEREDI: Pošibali se međusobno! Zrenjaninski put zatvoren zbog opšte tuče navijača Partizana (VIDEO)

Gradonačelnik Novog Sada se oglasio povodom najave bojkota

UZ MUZIKU I TOMPUSE: Iliev i Vazura zaigrali na ČUVENI hit (VIDEO)

Dešavanja sa Karađorđa možete pratiti iz minuta u minut na portalu Srbija Danas.

KRAJ:
Meč je gotov, a posle velike drame slavila je Vojvodina!
90+17. minut:
GOL 3:2! Đorđe Ivanović je smanjio prednost Vojvodine posle lepe asistencije Zdjelara.
90+16. minut:
GOL 3:1! Sjajna kontra Vojvodine koju je Nikola Gajić završio pogotkom.
90+11. minut:
Žuti karton dobio je i Bojan Matić.
90+10. minut:
Poslednju izmenu napravio je Savo Milošević. Na terenu je Milan Smiljanić umesto Zorana Tošića.
90+9. minut:
GOL 2:1! Bojan Matić je ponovo zatresao mrežu Stojkovića.
90+4. minut:
Poslednju izmenu napravio je Radovan Krivokapić. U igri je Nikola Gajić umesto Damjana Gojkova.
90. minut:
Sudija Đorđić je utakmicu produžio za 16 minuta zbog prekida.
88. minut:
Saša Ilić je zamenio Danila Pantića u Partizanu, a u Vojvodini je Dejan Zukić je zamenio Damira Zlomislića.
86. minut:
Sada crno-beli traže penal, ali je Đorđić ponovo odlučio da se ne oglasi.
85. minut:
Veliki protesti navijača, igrača i klupe Vojvodine, jer je Pavlović kao poslednji igrač odbrane oborio Matića, sali sudija Đorđić je ostao nem. Da je svirao faul, to bi svakako bio crveni karton za mladog defanzivca.
82. minut:
Žuti karton dobio je Slobodan Urošević zbog grubog starta nad Damjanom Gojkovim.
79. minut:
Pokušao je Saničanin glavom posle kornera, ali je lopta završila pored gola.
74. minut:
Utakmica je konačno nastavljena.

Igrači oba tima su se vratila na teren i očekuje se da će se meč uskoro nastaviti.

Navijači Partizana su pevali pogrdnu pesmu i prema trenutnm informacijama utakmica neće biti nastavljena dok se sa tribina čuje to skandiranje.

62. minut:
Sudija je sa svojim pomoćnicima otišao u svlačionicu!
60. minut:
UTAKMICA JE PREKINUTA! Sudija Miloš Đorđić je prekinuo meč zbog nedoličnog skandiranja Grobara.
59. minut:
Dobra prilika za Bojana Matića da dođe do drugog gola, ali je pogodio samo spoljni deo mreže.
57. minut:
Prvu izmenu napravio je i Radovan Krivokapić. Iz igre je izašao Nemanja Milojević, a zamenio ga je Mihajlo Nešković.
55. minut:
Prva izmena u ekipi Partizana. Đorđe Ivanović je zamenio Gorana Zakarića.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme. Treneri se nisu odlučili da prave promene na pauzi.
POLUVREME:
Rezultat je nerešen posle prvog dela meča.
45+4. minut:
GOL 1:1! Zoran Tošić donosi izjednačenje Partizanu evrogolom iz slobodnog udarca u poslednjim trenucima poluvremena.
45. minut:
Igraće se još dva minuta u prvom delu.
44. minut:
Bio je Goran Zakarić u velikoj šansi, ali je pogodio prečku. Međutim, i da je bio precizan gol se ne bi računao, jer je dosuđen ofsajd.
38. minut:
Sudarili su se glavama Goran Zakarić i Milan Lazarević, pa su na teren ušle lekarske ekipe oba tima. Ostaje da se vidi da li će sa igračima biti sve u redu.
33. minut:
Novi žuti karton na meču, ali ovog puta za fudbalere Vojvodine.Dobio ga je Vuk Mitošević zbog neopreznog starta nad Šćekićem.
31. minut:
Šutirao je Zlomislić sa ivice kaznenog prostora, ali je Stojković bio dobro postavljen.
29. minut:
Novi žuti karton za crno-bele. Dobio ga je Mark Valijente posle korišćenja ruku u vazdušnom duelu.
27. minut:
Pokušao je Rikardo Gomeš sa 20-ak metara, ali je šutirao pravo u golmana Vojvodine Emila Rockova.
23. minut:
Goran Zakarić je dobio prvi žuti karton na meču zbog povlačenja Lazarevića.
21. minut:
Pokušao je Zakarić iz okreta sa nekih 13 metara, ali je izblokiran u poslednjem trenutku i lopta je završila u korneru. Posle udarca iz ugla crno-beli nisu uspeli da zaprete.
15. minut:
Posle interesantnog starta utakmice, opao je ritam i vodi se velika borba na sredini terena.
11. minut:
Navijači Partizana vidno nezadovoljni skandiraju "uprava napolje".
6. minut:
Odlično je Zoran Tošić izveo slobodan udarac sa nešto više od 25 metara, ali je pogodio samo spoljni deo mreže.
3. minut:
GOL 1:0! Bojan Matić je doneo prednost Vojvodini. Vuk Mitošević je poslao sjajnu loptu napadaču domaće ekipe, a ovaj je izašao sam ispred Stojkovića i preciznim udarcem u bliži ugao ga matirao.
1. minut:
Utakmica je počela, a sa centra su krenuli fudbaleri Partizana.

Pre početka utakmice održan je minut ćutanja za bivšeg fudbalera Vojvodine Dragana Bošnjaka koji je nedavno preminuo.

Glavni arbitar Miloš Đorđić će znak za početak meča dati u 17 časova.

OVU ŠANSU MORAMO ISKORISTITI: Srbija ima PRILIKU da dođe do DRAGULJA (FOTO)

DOBRO GA JE ZAPAMTIO: Milan Pavkov ostao je urezan u sećanje Vladimira Stojkovića (FOTO)

DA SE NE ZABORAVI: Prošlo je 20 godina od ISTORIJSKOG meča u Humskoj! (VIDEO+FOTO)

VOJVODINA - PARTIZAN 3:2

STADION: Karađorđe (Novi Sad)

SUDIJA: Miloš Đorđić (Beograd)

STRELCI: Matić 3', 90+9', Gajić 90+16' - Tošić 45+4', Ivanović 90+17'

ŽUTI KARTONI: Mitošević - Zakarić, Valijente, Urošević

CRVENI KARTONI:

VOJVODINA: Rockov - Lazarević , Veselinović, Saničanin, Devetak - Đurić, Mitošević - Gojkov (od 90+4. Gajić), Zlomislić (od 88. Zukić), Milojević (od 57. Nešković) - Matić. Klupa: Simić, Stojković, Mesarović, Zukić, Srećković, Nešković, Gajić. Trener: Krivokapić.

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, Valijente, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Tošić (od 90+10' Smiljanić), Pantić (od 88. Ilić), Zakarić (od 55. Ivanović) - Rikardo. Klupa: Kljajić, Ostojić, Šehović, Smiljanić, Ilić, Ivanović, Georgijević. Trener: Milošević.