SUSPENZIJA DO SEPTEMBRA: Bivši as Partizana drakonski kažnjen!
Marka Jankovića pamtite iz perioda provedenog u Partizanu, ovaj fudbaler je sada član Karabaga gde je jedan od najbitnijih igrača.
09.05.2026.
17:20
Komentari (26)
On se sada našao u žiži azerbejdžanskog fudbala, i to zbog negativnih razloga.
On je drakonski kažnjen zbog incidenta tokom utakmice polufinala Kupa Azerbejdžana, tada je bio besan zbog odluke sudije, kada je dobio žuti karton, a potom je zbog daljeg protesta dobio i crveni.
Nakon crvenog je Crnogorac nastavio, čak je i pretio sudiji.
Sada mu je Savez dodelio čak osam utakmica suspenzije. Inače, ovo je i najstroža moguća kazna.
To bi značilo da ćemo ga gledati tek u septembru ponovo na terenu...