ŠVEĐANI DO POBEDE U ZAVRŠNICI: Orlići ostali bez plasmana na EP

01.04.2019. 16:45
Kadetska reprezentacija Srbije
Kadetska reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: FSS

Srbija primila gol u sudijskoj nadoknadi.

Kadetska reprezentacija Srbije poražena je od Švedske sa 2:1 i tako ostala bez plasmana na Evropsko prvenstvo koje će se od 3. do 19. maja održati u Republici Irskoj.

BORJAN PREDVODIO ZVEZDU DO NOVE POBEDE: Zvezdin golman poneo kapitensku traku na meču sa Mačvom (FOTO)

DOK ČEKA ŠANSU: Partizanov vunderkind NEMILOSRDNO trese mreže (FOTO)

DELIJE U NEVERICI: Kostobrani Luke Jovića očarali navijače Crvene zvezde (FOTO)

Orlići su u poslednjem kolu grupe 8 u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi imali imperativ pobede kako bi eventualno kao jedna od sedam najboljih drugoplasiranih ekipa uspela da se plasira na završni turnir. Ipak, posle poraza od Francuske, Orlići su doživeli neuspeh i u meču protiv Šveđana.

TRI TRENERA - DVA GOLA: Plasman Partizana ne pamti se u ISTORIJI na OVAKVOJ tabeli (FOTO)

Gosti su poveli golom Tima Price iz penala u 40. minutu, da bi izjednačenje doneo Milan Kremenović u 89. minutu. Srbije je krenula od tog trenutka u totalnu ofanzivu, a gosti su to kaznili golom u petom minutu sudijske nadoknade. U drugoj utakmici grupe 8 selekcija Francuske je na stadionu Zemuna savladala Slovačku sa 3:0 i drugi krug kvalifikacija završila sa maksimalnih 9 bodova. Švedska je sakupila četiri, Srbija tri, a Slovačka bod.

Pogledajte kako izgleda Žoan Sanc, devojka zvezde PSŽ-a Danija Alveša.