14°C
18.05.2024.
117.105
107.8514

TOBDŽIJE SLAVILE! Junajted tone sve dublje, Ronaldo pogodio posle smrti sina i posvetio mu gol (FOTO/VIDEO)

23.04.2022. 15:41
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters

Srbin asistent.

Fudbaleri Arsenala slavili su u meču 34. kola Premijer lige protiv Mančester junajteda na svom terenu rezultatom 3:1.

NEĆE ON NIGDE: Luka POTPISUJE novi ugovor sa Realom!

POTPIS VREDAN MILIJARDU EVRA: Barselona rešava NAJBITNIJU STVAR!

ODLUKA PADA NA VASKRS: Aleksandar Mitrović pred veoma važnim trenutkom u karijeri

Crveni đavoli su posle poraza sve dalje od elite. Arsenal je na četvrtom mestu na tabeli sa tri boda više od Totenhema i šest od današnjeg rivala.

Arsenal je rano stigao do vođstva, preko Nuna Tavareša već u trećem minutu utakmice. U 32. minutu prednost Arsenala duplirao je Saka i to iz penala.

Samo dva minuta kasnije nadu Junajtedu vratio je Kristijano Ronaldo. On je u 34. minutu iskoristio asistenciju srpskog fudbalera Nemanje Matića. Ovo je bio prvi meč Portugalca posle porodične tragedije, u kojoj je na porođaju preminuo njegov sin.

Jedan od najboljih fudbalera u istoriji je gol posvetio sinu, i podigao ruku ka nebu.

Bruno Fernandes je propustio priliku da promeni tok meča, jer je u 57. minutu bio neprecizan sa bele tačke.

Tačku na meč praktično je stavio Džaka u 70. minutu utakmice.

U narednom kolu Arsenal gostuje Vest Hemu, dok će Junajted dočekati ekipu Čelsija.

Najnovije vesti iz sveta fudbala možete naći OVDE.