TRAGIČAR NOJER: Bez reči sam, svako ko je ikada igrao fudbal zna kako se osećam

09.05.2024. 15:21
Manuel Nojer
Manuel Nojer / Izvor: Foto: Tanjug/AP/Jose Breton

Golman i kapiten Bajern Minhena Manuel Nojer priznao je da je teško podneo eliminaciju kluba u polufinalu Lige šampiona od ekipe Real Madrida.

Kraljevski klub se plasirao u finale LŠ, pošto je u Madridu u revanš utakmici polufinala posle preokreta pobedio Bajern 2:1.

Madridski klub je izborio plasman u finale LŠ, pošto je u prvom meču polufinala LŠ, odigranom prošle nedelje u Minhenu, bilo nerešeno – 2:2.

Bajern je poveo u 68. minutu golom Alfonsa Dejvisa. Real je izjednačio u 88. minutu golom Hoselua posle velike greške Nojera.

Golmanu Bajerna je ispala lopta posle šuta Vinisijusa, a onda je Hoselu zatresao mrežu gostiju. Hoselu je u prvom minutu nadoknade vremena doneo pobedu Realu.

-Svako ko je ikada igrao fudbal zna kako se osećam u ovom trenutku. Gorak je ukus biti eliminisan iz takmičenja, a bili smo tako blizu finala LŠ. Bili smo jednom nogom na Vembliju, videli smo sebe tamo, ali nismo uspeli. Bez reči sam - rekao je Nojer.

Real će prvog juna na Vembliju u finalu LŠ igrati protiv Borusije Dortmund.