TRENING UTAKMICA NA KIPRU: Zvezda sigurna protiv Pafosa

31.01.2024. 20:12
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda

Crveno-beli slavili sa 4:0.

Pretposlednjeg dana boravka na Kipru, fudbaleri Crvene zvezde imali su nešto drugačije obaveze, s obzirom na to da su ovog prepodneva odigrali trening utakmicu, koja se sastojala od dva poluvremena po 30 minuta, dok je protivnik bila ekipa Pafosa do 20 godina, a u crveno-belom dresu smo gledali mlade i talentovane igrače, koji su slavili rezultatom 4:0, pogocima dvostrukog strelca, Stefana Mitrovića, Andrije Maksimovića i Nikole Mituljikića.

MORAĆE NA SUD: Španski fudbaler optužen da je seksualno zlostavljao maskotu papagajaUgo Maljo

NIJE BIO SREĆAN U ZVEZDI: Bivši igrač crveno-belih potpisao za Sampdoriju!Igrači FK Crvena zvezda

NIJE BIO SREĆAN U ZVEZDI: Bivši igrač crveno-belih potpisao za Sampdoriju!

SPEKTAKL PROPAO: Ništa od duela Mesija i Ronalda Lionel Mesi, Kristijano Ronaldo

SPEKTAKL PROPAO: Ništa od duela Mesija i Ronalda

Današnji trening meč je poslužio kao prilika da se trener Crvene zvezde Vladan Milojević, uveri u talenat i kvalitet mladih fudbalera, koji su imali praksu kroz interesantan trening i za njih značajnu utakmicu. Od samog starta su očekivano napadali crveno-beli, pa je inicijativa urodila plodom već u četvrtom minutu kada je Stefan Mitrović postigao gol, koji je bio precizan i u 20. minutu kada je udvostručio Zvezde. Nizale su se šanse crveno-belih, pre svega Jovana Mitiljukića i Vladimira Lučića, dok se na drugoj strani sa nekoliko intervencija istakao čuvar mreže Vuk Draškić.

Jedanaest minuta u drugom poluvremenu bilo je dovoljno Crvenoj zvezdi da postigne treći pogodak na meču, kada je jedan od najmlađih - Andrija Maksimović zatresao mrežu rivala, dok su svi igrači, koji su sa tribina pratili utakmicu, gromoglasnim aplauzom ispratili lep pogodak jednog od najtalentovanijih fudbalera Zvezde. Nizale su se šanse izabranika Vladana Milojevića, ali se rezultat nije menjao do poslednjeg minuta, s obzirom da je tik pred sudijski zvižduk, pogodak za konačnih 4:0 postigao Nikola Mituljikić.