TSC NASTAVLJA DA TONE: Spasić obradovao Surduličane

24.11.2021. 17:10
FK Radnik Surdulica
FK Radnik Surdulica / Izvor: MN Press
Zaostala utakmica desetog kola.

FK Radnik iz Surdilice savladao je na svom terenu TSC, rezultatom 2:1 u meču desetog kola Superlige.

LIGA ŠAMPIONA KAKVU VOLIMO: Tadić vodi “Kopljanike” ka novoj pobedi, a “milioneri” vode bitku za prvo mesto

LIGA EVROPE: Stanković otkrio kadrovske probleme, evo na koga neće moći da računa pred Ludogorec

DRAGOVIĆ VERUJE U ZVEZDU: Cilj je proleće u Ligi Evrope, ne smemo da pravimo greške kao protiv Mitjilanda

Domaćin je poveo već u 18. minutu golom Miloša Spasića, ali je ubrzo ostao sa igračem manje posle isključenja Milovanovića šest minuta kasnije.

U 86. minutu je usledila prava bomba Spasića koji je sa ivice poslao loptu pod prečku.

Ipak, morali su domaći do kraja da strahuju, jer je Stefan Vukić iz jedne gužve dobio povratnu i sa penala savladao Ranđelovića.

Klub iz Bačke Topole je ovim porazom nastavio sa lošim partijama i trenutno su na sedam mečeva bez pobede u domaćem šampionatu. Radnik je s druge strane upisao prvu pobedu još od utakmice sa Crvenom zvezdom (2:1).

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Aura Ruiz, bivša devojka Hesea Rodrigeza.