TURNIR „STEVAN ĆELE VILOTIĆ“: Orlići u finišu MATIRALI Amere (FOTO)

01.09.2016. 20:06
Turnir Stevan Ćele Vilotić
Turnir Stevan Ćele Vilotić / Izvor: Foto: Fss

Izabranici selektora Milana Kosanovića slavili na startu prestižnog turnira.

Reprezentacija Srbije, fudbaleri rođeni 1997. godine, startovala je pobedom na čuvenom turniru „Stevan Ćele Vilotić“. Izabranici selektora Milana Kosanovića savladali su u okviru prvog gola sa selekciju SAD sa 2:1 (1:1).

Srbija je prva došla u vođstvo golom Save Petrova u 28. minutu kada je kompletna odbrana SAD ispala i našem napadaču nije bilo teško da iz blizine savlada Skota.

Primljeni gol nije demoralisao ekipu Breda Fridela, koja je pred smiraj prvog poluvremena došla do izjednačenja. U našem šesnaestercu Vaskez je izmakao pažnji centralnih bekova i glavom matirao Marka Ilića.

Turnir Stevan Ćele Vilotić / Izvor: Foto: Fss.rs

Do kraja smo brojali prilike pred mrežom Skota, a pravda je zadovoljena u 87. minutu kada je Igor Zlatanović doneo zasluženu radost i pobedu „Orlićima“.

SRBIJA: M.Ilić, Terzić (J.Popović), Mašović, Dinga, Bošnjak, Gojkov, Petrović, Vlahović (Zlatanović),Račić ( Račić), Petrov ( Romanić), Nikolić. Selektor Milan Kosanović.

SAD: Skot, Munjoma, Nelson, Barbi, Kalvio, Vaskez, Da Silva, Ozeri, Mihailović, Ditrih,Rajt (Zubak). Selektor Bred Fridel.