U ODLIČNOJ FORMI: Zvezdin fudbaler postigao gol za reprezentaciju (FOTO)

06.09.2016. 22:28
Fudbaleri Crvene zvezde uoči utakmice sa Ludogorecom
Fudbaleri Crvene zvezde uoči utakmice sa Ludogorecom / Izvor: MN Press

Od njega se očekuje mnogo u nastavku sezone.

Gelor Kanga je u odličnoj formi. Fudbaler Crvene zvezde postigao je jedini gol za Gabon u porazu od Kameruna (1:2) u prijateljskom meču. Kanga je pre samo nekoliko dana bio asistent Pjeru Emeriku Obamejangu u meču kvalifikacija za Afrički kup nacija.

NAMEŠTALJKA! OVA kvalifikaciona utakmica za plasman na SP u Rusiji je POD VELIKOM SUMNJOM (FOTO)

SVE PRŠTI NA ZLATIBORU: „Zeleni“ bolji od „crvenih“, Grof čašćavao SKLEKOVIMA! (FOTO)

Kanga je postigao gol u 85. minutu, kad je izjednačio na 1:1, prethodno je Abang u 65. minutu bio strelac za domaćina, a pobedu Kamerunu doneo je Sali u 90. minutu. Gabonac je igrama za reprezentaciju nagovestio i bolje igre u dresu Crvene zvezde koju je direktno koštao plasmana u grupnu fazu nekog evropskog takmičenja jer je dobio crveni karton u poluvremenu revanš meča protiv Ludogoreca.

ORLIĆI ČUVAJU NADU: Uroš Đurđević slomio žilave Irce (VIDEO+FOTO)