U STILU MESIJA: Sjajan dribling, a potom PRVENAC Radonjića u dresu Olimpika (VIDEO)

25.11.2019. 08:11
Nemanja Radonjić
Nemanja Radonjić / Izvor: Profimedia

Trijumf Marseja u Tuluzu.

Olimpik iz Marseja savladao je Tuluz u gostima u okviru 14. kola francuske Lige 1 rezultatom 2:0, a konačan rezultat je postavio reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić. Brzonogom krilu je to, inače, bio prvi gol za Marsej u zvaničnim utakmicama.

NBA: Jokić do sad NEVIĐENIM potezom RASPAMETIO Amere! BRUTALNI Dončić lansirao Rakete u poraz (VIDEO)

TOTALNA DOMINACIJA SRBA: Bogdan rešetao, a onda podigao tri prsta u prestonici Amerike! Odličan i Bjelica (VIDEO)

MURINJOV SPISAK ŽELJA: Posebni u januaru ZAHTEVA tri igrača, a među njima NIJE Bejl

Radonjić je u igru ušao sa klupe u 64. minutu meča, a Marsej je u prednost doveo Dario Benedeto u 76. minutu, a samo tri minuta kasnije je usledila majstorija bivšeg fudbalera Partizana i Crvene zvezde.

Ofanzivac Olimpika je srećno došao do jedne lopte, zatim krenuo u prepoznatljiv prodor, sjajnim driblingom je izbacio iz igre svog čuvara, a potom je preciznim udarcem zatresao mrežu Tuluza.

Posle 14 kola Marsej se nalazi na drugoj poziciji na tabeli Lige 1.

Pogledajte kako izgleda poznata navijačica Spartaka iz Moskve Polina.

DA KOMŠIJI CRKNE KRAVA! SRAMOTNA izjava Pikea: Srbi su ronili suze, uspeli smo!

SVE OČI SU UPRTE U NJEGA: Umesto pokojnog Šabana, na Veljkovu i Bogdaninu svadbu je došao ON (FOTO)

KAKVA ČAST ZA VELJKA I BOGDANU: Na svadbu veka je došao i LEGENDARNI košarkaš (FOTO)

I ON JE MEĐU ZVANICAMA: Cecin bivši dečko stigao na svadbu veka (FOTO)

SLATKA JE K'O STRAĆATELA: Devojka Lautara Martineza je S*KS BOMBA o kojoj bruji Italija (FOTO)