ARMIJA NASTAVLJA DA POSRĆE: CSKA u KRIZI, Moskovljani opet nisu POBEDILI! (VIDEO)

02.02.2018. 18:28
FK CSKA Moskva
FK CSKA Moskva / Izvor: Profimedia

Prvi meč igra se 13. februara na stadionu "Rajko Mitić".

Fudbaleri moskovskog CSKA nastavljaju sa slabim rezultatima u kontrolnim utakmicama. Višestruki prvak Rusije ne može nikog da pobedi tokom priprema, ali ni da izgubi! Armejci su u poslednjoj proveri remizirali sa Nordjilandom iz Danske (1:1), što je bio njihov četvrti nerešen rezultat u isto toliko duela, a jedini gol za Zvezdinog protivnika postigao je Ahmed Musa.

ORANJE DOBILO NOVOG SELEKTORA: Legedna holandskog fudbala na klupi reprezentacije (FOTO)

NEZAPAMĆENO: Igrač SRUŠIO sudiju! OVAJ mu uzvratio na BRUTALAN način! Usledila DRAKONSKA kazna (VIDEO)

DA LI VAM SE DOPADA KAKO MU STOJI? Kanga konačno obukao dres Sparte (FOTO)

Povratnik u tim CSKA je podsetio navijače Armejaca i Zvezdinu odbranu koliko je brz i opasan kada mu se otvori prostor između štopera. Musa je iskoristio sutaciju iz 33. minuta, odlično odreagovao na dodavanje Golovina, a potom preciznim i silovitim šutem poslao loptu pod prečku Runara Gunarsona.

Izjednačio je Matijas Jansen u 43. minutu, pokazavši Milojevićevim izabranicima da u zadnjoj liniji CSKA definitivno postoji rupa, koju treba iskoristiti u Beogradu.

Armejci su igrali u formaciji 4-2-3-1: Akinfejev – Fernandes, V. Bersucki, Vasin, Nababkin – Vernblum, Natho – Vitinjo, Golovin, Džagojev – Musa.

Nema sumnje da bi otprilike veći deo ovog tima trebao da 13. februara (18) istrči na travu Marakane, u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.