15°C
17.05.2024.
117.1192
107.5969

ZVEZDA GA SE LAKO ODREKLA: Srbin ubija golmane u Španiji! Dva po dva gola, a još više plene BRILJANTNI PRODORI (VIDEO)

04.01.2023. 12:13
Uorš
Uorš / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Real Federación Española Fútbol

Majstor.

Srpski fudbaler Uroš Milovanović se raspucao u španskom Kupu, postigao već četvrti gol u dva meča u ovom takmičenju.

POSLE DRAGOVIĆA: Stanković želi SRPSKOG GOLMANA! Ima vezu da ga dovede i NEĆE ODUSTATI

SUZE SAME PADAJU OD OVOG PRIZORA: Na predstavljanju Ronaldo slučajno digao glavu i ugledao NJU! Svi ostali zadivljeni onim što je uradio (VIDEO)

Ronaldo se DVA PUTA zaprepašćujuće osramotio pred DESETINAMA HILJADA Saudijaca, a oni odmah OVAKO reagovali! Nije dobro počelo... (VIDEO)

Šampion Evrope se mučio, ali je izborio plasman u osminu finala Kupa Kralja. Real Madrid je slavio minimalni trijumf na gostovanju Kaserenju, ekipi koja se takmiči u etvrtom rangu španskog fudbala – 1:0. Na nogama je bio gradić Kaseres, blizu granice sa Portugalom, malo je nedostajalo da njihovi fudbalski miljenici iznenade slavni tim.

Karlo Anćeloti je naravno promešao startnu postavu, pa su za Real nastupali i ukrajinski golman Lunjin, kao i nekoliko igrača koji su tokom sezone imali daleko manju minutažu, među njima i Eden Azar. Muke gostiju je prekinuo Rodrigo, koji je u 69. minutu odlično reagovao na dodavanje Sebaljosa.

Članovi elitnog ranga Viljareal i Valensija nisu se mučili u gostima. Viljareal je bio ubedljiv protiv Kartagene – 5:1, dok je Valensija slavila protiv La Nusije – 3:0. U duelu timova iz La Lige Espanjol je tek posle produžetaka eliminisao Seltu – 3:1. Presudili su golovi Dardera u 97. i Melameda u 118. minutu.

Levante je u vrhu tabele Segunde, a kvalitet je tim iz Valensije dokazao i u Kupu Kralja, eliminisao je člana elitnog ranga, ekipu Hetafea – 3:2. Gosti su dva puta vodili, ali je u 90+1. minutu presudio pogodak Brazilca Veslija.

Hihon se muči u drugoj ligi Španije ove sezone, ali je obradovao navijače trijumfom na domaćem terenu protiv Rajo Valjekana – 2:0. Oba gola postigao je mladi reprezentativac Srbije Uroš Milovanović, pogađao je u 57. i 88. minutu. Nedavno je ovaj momak dva puta pogodio i u prethofnoj rundi kupa, protiv Numansije u gostima.

Inače, Milovanović je rođen 2000. godine, počeo je fudbalom da se bavi u OFK Beogradu, a potom je kao jako mlad otišao u Levante. Vratio se u Srbiju gde je bio član mlađih kategorija Crvene zvezde, a nakon ne tako impresivnih sezona u Grafičaru i Radničkom iz Niša potpisao je za Radnik iz Surdulice.

Uroš Milovanović
Uroš Milovanović / Izvor: MN Press

Čini se da se Zvezda lako odrekla novog bisera srpskog fudbala.

Veliko iznenađenje viđeno je na afričkom kontinentu, na delu teritorije koji pripada Španiji, Seuta je slavila minimalni trijumf protiv Elčea – 1:0. Presudio je pogodak Rodrija iz jedanaesterca u 44. minutu.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Frančeska Markon, supruga Alesandra Kostakurte.