PETARDA U HUMSKOJ: Demonstracija sile Fejnorda, crno-beli dva puta prokockali prednost (VIDEO)

10.03.2022. 17:48
p
p / Izvor: Srbija Danas / Saša Džambić

Revanš za sedam dana.

Fudbaleri Partizana poraženi su na svom terenu sa 2:5 od holandskog Fejnorda u prvoj utakmici osmine finala Lige konferencija.

(SASTAVI) DESNA STRANA GARANTUJE OFANZIVU: Stanojević odabrao tim, tu je i golobradi predator u špicu

BIVŠI PARTIZANOV KAPITEN IMA VELIKI PLAN: Nekadašnji fudbaler želi da kupi Fejnord (FOTO)

VEČITI U EVROPSKOJ AKCIJI: Evo gde možete da gledate prenose mečeva Zvezde i Partizana

Od samog starta gosti su krenuli agresivno, stvaravši niz prilika još od prvog minuta. Iako se Fejnord pitao za sve gotovo tokom čitavog susreta, Partizan je čak dva puta vodio.

Najpre je Natho doneo prednost u 13. minutu, a tokom udarca kojim je postigao gol se i povredio, te je odmah nakon toga morao da napusti igru.

Sedam minuta kasnije, previše prostora ostavljeno je igračima iz Roterdama u kaznenom Partizana, što je Tornstra pretočio u izjednačenje.

Do kraja poluvremena, totalna dominacija Fejnorda, ali bez promene rezultata. A u nastavku...

Već posle 30 sekundi Jović volejom donosi novu prednost crno-belima, a šest minuta kasnije Desers posle kiksa odbrane Partizana poravnava na 2:2.

Usledila je zastražujuća navala gostiju. Preokret je doneo Gertrauda preciznim udarcem, a nedugo zatim Sinistera je najlepšim golom na meču povisio na 4:2.

Konačan rezultat postigao je Tornstra u 77. minutu.

Revanš meč na programu je za sedam dana u Roterdamu od 21 čas.

Susret ste mgli pratiti uživo na SrbijaDanas.

Kraj meča: Partizan - Fejnord 2:5
83. minut
Mirnih pet minuta na stadionu u Humskoj. Deluje kao da su se igrači oba tima pomirili sa rezltatom na semaforu, a on je 5:2 za Fejnord.
77. minut
Petarda u mreži Partizana. Ponovo prelako stižu do gola, strelac je bio Tornstra, kome je ovo drugi gol na meču.
75. minut
Trostruka promena u Partizanu. Napolje će Marković, Jojić i Živković, u igri su Holender, Baždar i Lutovac.
71. minut
Majstorija Sinistere za 4:2. Primio je loptu grudima na 20 metara i iz voleja raspalio. Prelep pogodak.
69. minut
Nova dobra šansa za Fejnord. Sinistera je šutirao, a loptu su svi ispratili samo pogledom. Završila je pored gola.
66. minut
Raspalio je Živković levom sa skoro 30 metara, na kraju korner za crno-bele.
64. minut
Novi gol za Fejnord, koji sada vodi sa 3:2. Sinistera je maestralno prošao po levoj strani, uputio centaršut. Lopta je neodlučno stigla do Gertraude koji je precizno matirao Popovića.
57. minut
Menja Stanojević. Iz igre izlazi Kvinci Menig, na terenu je Marko Jevtović, neophodno je pojačati igru u defanzivi.

šš
šš / Izvor: Srbija Danas / Saša Džambić

54. minut
Prelako šanse stvaraju gosti. Bez ikakve poteškoće dolaze do kaznenog prostora crno-belih i nameštaju se na udarce.
51. minut
Izjednačenje. Ni ovaj put crno-beli nisu dugo uspeli da zadrže vođstvo. Strelac je Desers, udarcem iz voleja, posle loše reakcije odbrane Partizana, a onda i nešto slabije intervencije golmana Popovića.
46. minut
GOOOOOOLLLL!!! Posle svega 30 sekundi u nastavku, Partizan ponovo vodi. Strelac je Nemanja Jović koji je raspalio po odbijenoj lopti i poslao u mrežu Holanđana.

46. minut
Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena: Partizan - Fejnord 1:1
39. minut
Stigli su igrači Fejnorda do novog gola, ali srećom po Partizan, on je poništen zbog ofsajda. U Ligi konferencija, podsećamo nema VAR-a.
38. minut
Velika prilika za goste. Sinistera je prošao po levoj strani, ušao u kazneni, napravio dobar dribling, ali odlično je reagovao Saničanin. Zapratio je isti igrač posle kornera, ali bez većih opasnosti po gol Popovića.
35. minut
Nešto mirniji period igre, posle veoma uzbudljivih prvih 25 minuta. Fejnord kontroliše igru.
27. minut
Nastavlja ekipa iz Roterdama sa pritiskom. Previše prostora kroz sredinu imaju gosti, stvaraju brojne prilike, za sada samo jedna od njih je urodila plodom.
21. minut
Stopostotna šansa za Vujačića. Zasmetao je Joviću, ali je defanzivac crno-belih bio u naletu i šutirao sa metra udaljenosti od gola, ali ga je prebacio.

20. minut
Izjednačenje. Tornstra poravnava na 1:1. Previše prostora su dobili gosti u šesnaestercu Partizana, dosta paseva na malom prostoru, krunisanih golom u mreži Popovića
17. minut
Morao je Natho napolje. Umesto njega je ušao Nemanja Jović. Ostaje Partizan bez strelca jedinog gola na meču.
15. minut
Koškanje na samom terenu. Besni su fudbaleri Partizana jer gosti nisu izbacili loptu uprkos tome što je jedan igrač ostao da leži na terenu. Mening je dobio žuti karton zbog prekršaja.

p

13. minut
GOOOOOL! Bibras Natho donosi prednost Partizanu. Odmah se Izraelac požalio na povredu i zatražio izmenu.

12. minut
Nipošto izabranici Aleksandra Stanojevića ne uspevaju da preuzmu kontrolu nad mečom. Lopta je konstantno na polovini crno-belih, u posedu gostiju.
7. minut
Još jedna šansa za Holanđane. Nezgodno ubačena lopta u šesnaesterac, imao je sreće domaćin, bez promene rezultata

p

6. minut
Nova prilika za ekipu Fejnorda. Dosta prostora po desnoj strani imao je tim iz Holandije, a dobar udarac uputio je Nelson, međutim na visini zadatka bio je čuvar mreže Partizana
5. minut
Ušunjali su se gosti u kazneni Partizana. Delovalo je kao opasna šansa, ali na kraju nisu uspeli da upute udarac ga golu Popovića.