VAR SPASAO MAŽIĆA: Neverovatan PREVID srpskog sudije u Kini (FOTO)

01.03.2019. 19:14
Milorad Mažić
Milorad Mažić / Izvor: Profimedia

Utakmica je već bila rešena.

Danas je počelo prvenstvo u Kini, a svoju avanturu u toj zemlji započeo je Milorad Mažić. Proslavljeni sudija nedavno je angažovan u Kini, a očito je kako će mu ipak trebati još neko vreme da se potpuno prilagodi. Velikog blama ga je spasao VAR.

On je danas sudio veliki derbi između Šangaji Šenghua i Šangaj SIPG-a, u kojem su gosti ostvarili veliku pobedu, rezultatom 0:4. Bila je to dominacija od prve do poslednje minute, prava demostracija moći.

Mažić, koji je sudio finale Lige šampiona između Real Madrida i Liverula prošle godine, imao je težak zadatak.

OGLASIO SE PRED EL KLASIKO: Nejmar poslednjom izjavom OTKRIO gde želi da NASTAVI karijeru (FOTO)

POLICIJA UDARILA NA TORCIDU: Hapšenje zbog SKANDALOZNOG transparenta

Prvo je poništio gol Gao Dija, koji je poput Maradone pokušao rukom da prevari i golmana i sudiju, ali mu to nije uspelu. Greška je nastupila u 73. minutu kada je Milorad Mažić pokazao crveni karton Sun Šilinu, jer je mislio da je on udario svog protivnika. Ipak, nakon upotrebe VAR-a, Mažić je promenio svoju odluku te put u svlačionicu pokazao Bai Đianđunu.

Pogledajte kako izgleda američka odbojkašica Kelsi Robinson.