VELIKAN U TUNELU: Novi poraz Nemačke, ne pomaže ni Nagelsman

22.11.2023. 09:13
Julijan Brant
Julijan Brant / Izvor: Profimedia

Austrija slavila u Beču.

Fudbaleri Nemačke doživeli su drugi uzastopni poraz u prijateljskim mečevima, pošto su posle Turske izgubili i od Austrije koja ih je u Beču pobedila rezultatom 2:0.

BRUTALNIJE NE MOŽE: Pendreci kao štangle, brazilska policija surovo prebila navijače Argentine (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)Tuča Brazil - Argentina

Poznato svih 12 selekcija učesnica baraža za plasman na Evropsko prvenstvoEvro 2024

Poznato svih 12 selekcija učesnica baraža za plasman na Evropsko prvenstvo

HAOS NA MARAKANI: Žestoka tuča, Emilijano Martinez udarao policajce, Mesi povlačio ekipu i na kraju Argentina savladala Brazil (VIDEO)Tuča Brazil - Argentina

Posle serije loših rezultata pre dva meseca smenjen je selektor Hansi Flik, ali ni dolazak Julijana Nagelsmana na klupu "Elfa" nije mnogo toga promenio.

Golovima fudbalera koji igraju u nemačkoj Bundesligi Marsela Sabicera (Borusija Dortmund) u 29. i Kristofa Baumgartnera (Lajpcig) u 73. minutu Austrija je stigla do velike pobede.

Nemačka je od 49. minuta igrala sa desetoricom pošto je Liroj Sane dobio direktan crveni karton.

Domaćin narednog Evropskog prvenstva je zabeležio peti poraz u poslednjih osam utakmica, a šesti u poslednjih 10 što je jedan od najgorih perioda u istoriji četvorostrukog svetskog i trostrukog evropskog prvaka.