22°C
17.05.2024.
117.105
107.8514

KAO MAČKA: Stojković vrsno odbranio penal, a onda mu se desilo isto što i na prošlom meču (FOTO)

21.08.2021. 20:17
Vladimir Stojković
Vladimir Stojković / Izvor: MN Press

Spasao je bod svojoj ekipi.

Ekipa Al Faihe nije uspela da stigne do tri boda u drugom kolu prvenstva Saudijske Arabije, ali Vladimir Stojković će po dobru pamtiti ovaj meč. Stojkovićeva ekipa je remizirala sa Al Fatehom 1:1.

SAMO U MERIDIANU: Lige petice + 1.000 RSD BONUSA = idealna kombinacija!

ZATO JE REPREZENTATIVAC: Golčina Birmančevića iz slobodnjaka! Prevario golmana kao malo dete (VIDEO)

DEBI IZ NAJLEPŠIH SNOVA: Saša Ilić ubedljivim trijumfom započeo staž na klupi Čuke

Srpski golman je odbranio penal Muradu Batni u 48. minutu i tako zadržao rezultat iz prvog poluvremena, koji je na kraju postao i konačan.

Al Fateh je poveo u 23. minutu pogotkom Bendebke, dok je gostujuća ekipa svega tri minuta kasnije izjednačila preko Lopesa.

Do kraja nije bilo promena, a Vlada Stojković je u nadoknadi vremena dobio i žuti karton zbog odugovlačenja. Podsetimo, isto mu se desilo i u prvoj utakmici šampionata.

Al Faiha trenutno ima četiri boda i nalazi se pri vrhu tabele.