OVAJ ČOVEK JE NEUNIŠTIV: Stojković kao mladić - ČINI ČUDA U NOVOM KLUBU

25.12.2021. 21:25
Vladimir Stojković
Vladimir Stojković / Izvor: MN Press

Svaka čast.

Vladimir Stojković, bivši golman FK Partizan i FK Crvena zvezda, uspeo je da veže i treću utakmicu bez primljenog gola, a kada na to dodamo i poslednji meč na kojem je savladan u 81. minutu, izvlačimo zaključak da je nesavladan gotovo 300 minuta.

LANE KAO DEDA MRAZ! Stigli paketići u novosadsku besplatnu školu fudbala

ZVEZDA JE IMALA POJAČANJE NA TACNI: Stanković odbio reprezentativca Italije (FOTO)

SADIK NAPUŠTA ALMERIJU: Evo za koga će igrati ljubimac Grobara

Stojkovićeva Al Fajha, koju trenira Vuk Rašović, nije uspela da slomi otpor Abe, ekipe koja je pozicionirana nedaleko od zone ispadanja, ali je srpski golman ponovo uspeo da sačuva svoju mrežu i završeno je 0:0.

Nije Stojković imao previše posla na domaćem terenu budući da su fudbaleri Abe uputili samo jedan udarac u okvir. Doduše, ni Al Fejhini napadači nisu blistali te je remi mirnih mreža možda predstavljao i najrealniji ishod.

Pre dve nedelje, iskusni čuvar mreže je odoleo napadima Al Hilala (0:0), šampiona Azije i dominantnog kluba u ovoj zemlji poslednjih godina. Bafetimbi Gomis i drugovi nisu uspevali da nađu put do Stojkovićeve mreže.

Danas je istu stvar učinio protiv ekipe u čijem veznom redu nastupa još jedan srpski internacionalac, Uroš Matić.

Al Fajha inače slovi za drugu najbolju odbranu prvenstva Saudijske Arabije.

Najnovije vesti iz sveta fudbala možete naći OVDE.