VREME JE ZA OTKAZ: Kuman će SANJATI Stoleta, Rajo PONIZIO Barselonu! (VIDEO)

27.10.2021. 21:14
Memfis Depaj
Memfis Depaj / Izvor: Reuters
Katalonci tonu sve dublje.

Fudbaleri Barselone igraju najgoru sezonu u poslednjih nekoliko sezona. Katalonski gigant doživeo je novi šamar u 11. kolu La lige, ovog puta na gostovanju Rajo Valjekanu, koji je u fenomenalnom meču savladao tim sa Kamp Noua rezultatom 1:0.

IZNENAĐENJIMA NEMA KRAJA: Trećeligaš ŠOKIRAO superligaša, bivši osvajač Kupa Srbije popio PETARDU!

REVOLUCIJA U FUDBALU: Od sledeće sezone novo pravilo postaje TRAJNO

ZVEZDAŠI OPLAKUJU SURDULIČKI ŠAMAR Jasni su - titula je IZGUBLJENA: "Da igramo celu noć, ne bismo pogodili"

Jedini gol na meču postigao je Radamel Falkao u 30. minutu. Sve je prethodilo izgubljenoj lopti Serhija Busketsa, koji je pogrešio na sredini terena, Oskar Treho je prihvatio poklon, odmah proigrao "Tigra", a ovaj fintom izbacio Đerara Pikea i poslao loptu u mrežu gostiju.

Najbolju priliku da donese izjednačenje Barseloni imao je Memfis Depaj u 72. minutu, ali je njegov šut sa bele tačke zaustavio golman reprezentacije Severne Makedonije Stole Dimitrievski.

Ovaj poraz Barselone i definitivno znači skoriji odlazak Ronalda Kumana sa klupe Katalonaca, koji će sigurno sanjati golmana Rajo Valjekana. Izlaz iz duboke krize se ne nazire, a holandski stručnjak se već uveliko zamerio navijačima očajnim rezultatima otkako je stigao na Nou Kamp.

U istom terminu, Majorka i Sevilja su odigrali meč bez pobednika, koji je završen 1:1.

Majorka je povela u 22. minutu preko Antonija Sančeza, ali je bod gostima doneo Erik Lamela koji je u 73. minutu utakmice "skinuo paučinu" iz rašlji gola domaćina.

Pogledajte kako izgleda Livijana Rafaela, izabranica Filipa Falka.