01.04.2018. 17:38
Branislav Ivanović
Branislav Ivanović / Izvor: MN Press

Drugi gol u sezoni srpskog reprezentativca.

Zenit je u 25. kolu šampionata Rusije uspeo da dođe do važne pobede na teškom gostovanju protiv Ufe sa 2:1, a taj trijumf ostavio je tim iz Saknt Peterburga u trci za titulu i končano prekinuo seriju od tri uzastopna remija.

RONALDO ILI MESI? Jusein Bolt dao odgovor KO je BOLJI fudbaler

Dani Alveš postao najtrofejniji fudbaler u istoriji

U veoma teškim uslovima, po snegu koji nije prestajao da pada, srpski reprezentativac Branislav Ivanović odigrao je voema dobar meč i upravo on je načeo domaćina u 18. minutu kada je posle karambola u šesnaestercu Ufe oštro šutirao sa desne strane. Bio je to drugi gol Ivanovića ove sezone.

Samo tri minuta kasnije Zenit je već vodio sa 2:0 pošto je autogol postigao Nedelćearu. Ufa je uspela u 63. minutu da smanji na 2:1, a u 86. čak da dođe i do izjednačenja, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.