ZVEZDA SLAVILA: Motika "ZAPEČATIO" pobedu na samom početku

19.01.2023. 16:57
Nemanja Motika
Nemanja Motika / Izvor: MN Press

Duel je odigran u Turskoj.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su sa 1:0 azerbejdžanski Nefči u drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Turskoj.

AMERIKANCI PROBAJU NOVE SNAGE PROTIV SRBIJE: Čak 13 DEBITANATA izlazi na megdan Piksijevim momcima

NIJE VIŠE 100 MILIONA EVRA: Juventus SPUSTIO cenu za Vlahovića

PREMIJER LIGA: Junajted KIKSNUO u nadoknadi u zaostalom meču

Sve je rešeno već u 4. minutu kada je Nemanja Motika postigao gol. Kangva je centrirao sa desnog boka, a usamljen u kaznenom prostoru bio je Motika, i bez većih problema "zakucao" loptu uz stativu.

Zvezda je ovaj duel započela u sastavu: Borjan - Gobeljić, Milunović, Pankov, Rodić - Mijailović, Srnić - Motika, Kangva, Mitrović - Mijatović.

Imao je tim iz Beograda još nekoliko izglednih prilika da duplira prednost do odlaska na odmor, ali se mreža golmana Brkića nije više tresla.

Promenio je Milojević tim u nastavku, no to nije promenilo sliku na terenu. Zvezda je nastavila da napada, imala je dobre prilike preko Mitrovića i Mustafe. Blizu pogotka bio je i mladi štoper Leković, ali do promene rezultata nije došlo.

Crveno-beli naredni meč na pripremama igraju već za dva dana, a rival je slovenački Kopar.

Promešao je trener šampiona Srbije Miloš Milojević karte na ovoj utakmici, pa važni igrači kao što su Aleksandar Katai, Mirko Ivanić, Aleksandar Dragović, Aleksandar Pešić i Gelor Kanga nisu bili u konkurenciji za meč.

Najnovije vesti o fudbalu pročitajte OVDE.