8°C
24.04.2024.
117.1643
109.4482

ZVEZDINE MUKE U KRAGUJEVCU: Katai sa penala doneo tri boda crveno-belima (VIDEO)

16.10.2022. 14:53 17:13
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Loš fudbal.

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su na gostovanju u Kragujevcu, protiv domaćeg Radničkog 1:0 u okviru 15. kola Mozzart bet Superlige.

POZDRAV IZ TORINA: Piksi OBJAVIO sliku sa "SRCEM" tima Srbije (FOTO)

NAPREDAK GRADI NEOSVOJIVU TVRĐAVU: Surduličani prikovani za DNO TABELE!

PIKSIJU DUGUJEM VEČERU: Vlahović iznenađen selektorovom pojavom u Torinu!

Crveno-beli su se dobrano namučili u Šumadiji, a do pobedničkog gola su stigli tek u 74. minutu. Aleksandar Katai je bio strelac sa bele tačke. Jedanaestercu je prethodilo povlačenje Cvetinovića na Pešiću.

Loš fudbal smo gledali u Kragujevcu, a sve dobro u prvom poluvremenu dešavalo se u poslednjih 15 minuta, prvo je poništen gol Ivanića zbog ofsajda Bena, da bi potom i Kanga pogodio stativu iz slobodnog udarca.

U nastavku su crveno-beli dominirali, ali nisu uspevali da ozbiljnije zaprete Raičeviću. Jedina prilika vredna pomena je bila ona kada je Katai pogodio prečku iz slobodnog udarca.

Mozzart bet Superliga, 15. kolo

Radnički Kragujevac - Crvena zvezda 0:1 (0:0)

Strelac: Katai u 74 (p)

Stadion: Čika Dača

Sudija: Lazar Lukić (Beograd)

RADNIČKI (4-2-3-1): Raičević – Vlajković, Ivanović, Cvetinović, Pecelj – M. Vidović (od 84. Srnić), Krajišnik – Čolović, Vidosavljević (od 68. Miličić), Tomić (od 68. Stoiljković) – Evandro (od 84. Maksimović).

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Gobeljić, Milunović, Eraković, Srnić (od 70. Mustafa) – Mijailović, Kanga (od 57. Krstičić) – Ben (od 57. Bukari), Ivanić (od 88. Pankov), Mitrović (od 57. Katai) – Pešić.

Sve u svemu, jako teško izvojevana pobeda tima Miloša Milojevića, a sledeći duel ih očekuje već u četvrtak, crveno-beli gostuju Vojvodini u Novom Sadu.