ZVEZDINA GOL MAŠINA: Ljudi, Boaći ne greši tri puta! (VIDEO)

03.08.2017. 19:26
Ričmond Boaći
Ričmond Boaći / Izvor: MN Press

Napadač iz Gane za 0:1 u Pragu.

Ričmond Boaći iskupio se u 19. minutu za dva velika promašaja na početku utakmice protiv Sparte. Najbolji strelac Crvene zvezde hladnokrvno je reagovao na asistenciju Slavoljuba Srnića u 19. minutu i matirao loše postavljenog Dubravku za 0:1. Bio je to sedmi pogodak Boaćija u kvalifikacijama za Ligu Evrope i tako se izjednačio na prvom mestu liste strelaca sa Maksimom Maksimovim iz Trakaija.

Boaći propustio zicer, pa još jednu šansu za samo 60 sekundi! (VIDEO)

NI AJVERSON, NI BATISTA: Zvezda našla centra koji nije prošao u NBA, ali će biti SILA! (FOTO)

Prethodno je Mičel Donald „izbacio“ na desnom boku Srnića koji je nezadrživo protrčao pored defanzivca Sparte i upisao asistenciju.

Crveno-beli posle prvog dela poluvremena imaju ogromnih 3:0 u ukupnom skoru i blizu su plasmana u plej-of za Ligu Evrope.