10°C
24.04.2024.
117.1643
109.4482

DA LI JE SRBIJA PONOVO POKRADENA? Kamerunci postigli sporan gol, pa PORAVNALI, sudija nije gledao VAR (VIDEO)

28.11.2022. 12:38
Gol
Gol / Izvor: Foto: Printscreen Twitter/Gilaboila video
Nemamo sreće.

Fudbaleri Kameruna za manje od tri minuta postigli su dva gola i izjednačili na 3:3 u meču drugog kola grupe G Svetskog prvenstva u Kataru.

(UŽIVO) Srbija - Kamerun 3:3! Orlovi su u nokdaunu

ONO KAD SI DOKTOR FUDBALA! Tata Sergej doneo preokret, strašan šut posle dodavanja Živkovića (VIDEO)

Vodili su Orlovi sa 3:1, ali je onda usledio katastrofalan pad naših igrača koji su rivalu dozvolili da postignu dva gola u veoma kratkom intervalu.

Najpre je u 64. minutu Abubakar smanjio na 2:3 iz veoma sporne situacije. Sudija je signalizirao ofsajd, ali je kasnije iz VAR sobe rečeno da gol važi, iako glavni arbitar nije pogledao snimak. Tokom prenosa, delovalo je kao da je Kamerunac bio iz ofsajda.

Svega dva minuta kasnije Čupo Moting poravanava na 3:3.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.