JAPANCI POKLEKLI U "UNAPRED DOBIJENOM MEČU": Kostarika jedan šut - jedan gol

27.11.2022. 13:10
fudbalska reprezentacija Kostarike
fudbalska reprezentacija Kostarike / Izvor: Reuters
Meč drugog kola Grupe E.

Fudbaleri Kostarike pobedili su Japan sa 1:0 u drugom kolu E grupe Mundijala u Kataru i tako su zakomplikovali situaciju u grupi. Ppogodak dao je Kejšer Fuler, fudbaler lokalnog Eredijana, u 81. minutu. Bio je to jedini šut u okvir gola Kostarikanaca tokom celog meča.

TRENING NA PLUS 32: Poznato ko je SPREMAN za Kamerun

ARGENTINA I MEKSIKO SE NISU ŠTEDELI: Na tribinama su čak sevale i pesnice (VIDEO)

LETOS JE USPEO DA ODOLI, HOĆE LI MOĆI SAD: Ronaldo dobio novu bezobraznu ponudu od istog kluba

Kostarika koja za 170 minuta fudbala nije uspela da šutne u okvir gola, niti da stvori ozbiljnu šansu pred golom rivala na Mundijalu u Kataru, postigla je šokatan pogodak u 81. minutu utakmice i srušila Japan.

JAPAN - KOSTARIKA  0:1 (0:0)

Strelac: Fuler 81.

Stadion: Ahmad bin Ali, Al Rajan

Sudija: Majkl Oliver (Engleska)

Japan: Gonda - Nagatomo, Jošida, Itakura, Jamane - Morita, Endo - Soma, Kamada, Doan - Ueda.

Kostarika: Navas - Vaston, Duarte, Kalvo, Oviedo - Fuler, Borhes, Tajeda, Tores - Kembel, Kontreras.

Sada se zakomplikovala situacija u grupu, a ako bi Nemačka u poslednjem meču dana savladala Španiju onda će sve selekcije iamti po tri boda uoči trećeg kola.