NEMCI OBJAVILI DOKAZE: Srbija definitivno OŠTEĆENA ZA PENAL (VIDEO)

03.12.2022. 22:56
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: MN Press
Ovo je promaklo VAR sudijama...

Reprezentacija Srbije sinoć je izgubila od Švajcarske sa 3:2 u poslednjem meču grupne faze Mundijala. Izgledalo je da je poraz potpuno zaslužen i da sudije ovoga puta, za razliku od 2018. godine i duela sa Švajcarcima, ovoga putu nisu uticale na rezultat, ali nije tako.

KRATKO I JASNO: Oglasio se i Dušan Vlahović!

SLIKA I PRILIKA PIKSIJEVE SRBIJE: Orlovi su u ovom segmentu bili najbolji u grupi, a ispali!?

SKANDAL: Englezi nazvali Srbe fašistima i rasistima!

Naime, Nemačka nacionalna televizija kamerom iz specijalnog ugla utvrdila je da je Srbija oštećena za čist jedanaesterac u drugom poluvremenu pri vođstvu Švajcaraca od 3:2.

Igrao se 65. minut Aleksandar Mitrović je bio u gol šansi, a loptu rukom dodirnuo štoper Švajcaraca Fabijan Šer. Sudija Fernando Rapalini, ali i svi pomoćnici u VAR sobi nisu primetili ovaj detalj i tako nas koštali ogromne prilike da izjednačimo.